Sports

1. Liga żużlowa. Orzeł Łódź


W sobotę 9. kwietnia odbędzie się mecz pierwszej kolejki 1. Ligi Żużlowej, w którym zmierzą się Orzeł Łódź i ROW Rybnik. Rywalizacja drużyn rozpocznie się o godz/ 16:30 i będzie pokazywana na żywo w transmisji telewizyjnej i internetowej. Gdzie włączyć transmisję live z meczu Orzeł Łódź – ROW Rybnik?

Orzeł Łódź – ROW Rybnik (09.04.2022): Gdzie oglądać?

Aby oglądać mecz żużlowy pomiędzy Orłem Łódź i ROW Rybnik można skorzystać z transmisji telewizyjnej na antenie Canal+Sport 5 (wcześniej nSport+). Drugim sposobem na oglądanie tego spotkania jest opłacenie pakietu sportowego w jednej z telewizji internetowych – player.pl lub Canal+online.

Transmisja TV: Canal+Sport 5 (nSport+)

Transmisja Online: Player.pl, Canal+Online

Zobacz również: Ekstraliga żużlowa: Gdzie oglądać?

Orzeł Łódź – ROW Rybnik transmisja online i stream za darmo

Transmisje z meczów pierwszej ligi żużlowej nie są dostępne za darmo. Nie będzie więc dostępnej darmowej transmisji z meczu Orzeł Łódź – ROW Rybnik.

Orzeł Łódź – ROW Rybnik transmisja na żywo w internecie

Aby oglądać najciekawsze transmisje z meczów pierwszej ligi żużlowej należy wykupić pakiet kanałów Canal+. Mecz Orzeł Łódź – ROW Rybnik pokazywany na kanale Canal+Sport 5 udostępnią w internecie serwisy player.pl i Canal+online.

W ofercie wymienionych serwisów streamingowych dostępny jest pakiet Canal+ za 45 zł. Fani żużla na wymienionych platformach mogą również wykupić pakiet Eleven Sport za 15 zł, dzięki któremu można oglądać również wybrane spotkania żużlowej Ekstraligi.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy i kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na takie zakłady jak mistrzostwo pierwszej ligi żużlowej, a także na poszczególne spotkania w tych rozgrywkach oferują legalne firmy bukmacherskie. Po utworzeniu konta użytkownika firmy Fortuna, Betclic oraz LVBET można obstawiać zakłady bukmacherskie online. Każdy nowy użytkownik może skorzystać z bonusu na start, którego kwota uzależniona jest od poszczególnych firm.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj zakłady

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj zakłady

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj zakłady

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.