Sports

40 milionw euro rocznie dla Mbappe. Netto. PSG nie odpuszcza Pika nona


Real Madryt bardzo mocno zabiega o Kyliana Mbappe. Kontrakt Francuza z jego obecnym pracodawcą wygasa 1 lipca. Władze klubu z Madrytu mają nadzieję, że od przyszłego sezonu napastnik będzie reprezentować ich barwy. PSG nie zamierza jednak łatwo oddawać swojego kluczowego piłkarza i oferuje mu kosmiczny kontrakt. 

Zobacz wideo
“Gdyby Lewandowski grał w tym klubie, miałby co najmniej jedną Złotą Piłkę”

PSG nie składa broni. Kosmiczna oferta dla Kyliana Mbappe

Jak podaje Guillem Balague, klub z Paryża zaoferował Francuzowi kosmiczną pensję. Zdaniem dziennikarza, napastnik miałby podpisać dwuletni kontrakt, na mocy którego zarobiłby 40 milionów euro rocznie netto. Do tego dochodzą liczne bonusy i  premia za podpis, dzięki którym na jego konto wpłynie dodatkowe 150 milionów rozłożone na czas trwania umowy.

Katarskim właścicielom klubu mocno zależy na tym, aby piłkarz pozostał w ich klubie podczas mundialu, stąd oferta przedłużenia współpracy o dwa lata. Jeśli Mbappe zgodzi się na przedstawione warunki, stanie się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo, jaka przyszłość czeka francuską gwiazdę. Można się jednak spodziewać, że niedługo podejmie ostateczną decyzję. 

Jarosław Niezgoda z kolejnym golem dla Portland TimbersJarosław Niezgoda znów strzela. Idealne wykończenie. “Wow” [WIDEO]

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kylian Mbappe jest w tym sezonie w znakomitej formie. W 38 meczach strzelił 28 goli i zaliczył 20 asyst. Jego PSG pewnie zmierza po tytuł mistrza Francji. Obecnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli i mają 15 punktów przewagi nad drugim Rennes. 

France Soccer Europa Conference LeagueArkadiusz Milik znów poza kadrą Marsylii. Klub oficjalnie potwierdzaSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.