Sports

Athletic Bilbao vs Atletico. Sprawdź gdzie oglądać! Mecz na żywo i transmisja online za darmo [Stream La Liga]


W kolejnym meczu 34. kolejki Primera Division zmierzą się Athletic Bilbao i Atletico Madryt. Spotkanie odbędzie się w sobotę na Estadio San Mamés w Bilbao i będzie transmitowane na żywo w telewizji, w internecie, a także za darmo w serwisach bukmacherskich. Początek starca zaplanowano na godz. 21:00.

Athletic Bilbao – Atletico (30.04.2022) Gdzie oglądać?

Dzisiejsze zmagania Athletic Bilbao z Atletico Madryt będą pokazywane na żywo przez stację telewizyjną Eleven Sports 1. Osoby, które chcą oglądać transmisję internetową mogą wykupić paczkę sportową w Canal+online lub player.pl bądź skorzystać z darmowej relacji live na kanałach Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TVPlayer.plCanal+Online

Zbacz też: La Liga: Gdzie oglądać?

Athletic Bilbao – Atletico transmisja online i live stream za darmo

Transmisja za darmo ze spotkania Athletic Bilbao – Atletico Madryt oferują bukmacherzy. Każde spotkanie rozgrywane w ramach ligi hiszpańskiej można oglądać bezpłatnie na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych bukmacherów Fortuna, Betclic oraz Superbet.

Aby skorzystać z oferty darmowych transmisji online udostępnianych przez wymienione firmy bukmacherskie należy zarejestrować się na jednej z podanych stron.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Athletic Bilbao – Atletico transmisja na żywo w internecie

Pakiet z kanałami telewizyjnymi Eleven można wykupić w internetowych serwisach streamingowych player.pl i Canal+online. Dostęp na 30 dni do pakietu Eleven można wykupić za 15 zł.

» TRANSMISJA W PLAYER.PL

» TRANSMISJA W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close