Sports

ATP Madryt 2022. Gdzie oglądać? Transmisje na żywo i online za darmo [Hubert Hurkacz]


W dniach od 2. do 8. maja rozgrywany będzie turniej ATP w Madrycie. W turnieju udział weźmie Hubert Hurkacz, który grę rozpocznie od pierwszej rundy. Gdzie oglądać ATP Madryt 2022? Sprawdź już teraz w poniższym artykule gdzie dostępna będzie transmisja na żywo i online za darmo w internecie.

ATP Madryt 2022. Gdzie oglądać?

Najciekawsze spotkania turnieju ATP Madryt 2022 będą pokazywane na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Bezpłatny stream online z każdego meczu będzie można oglądać w serwisach Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.

Transmisje ATP Madryt 2022STS TVBetclic TVSuperbet TV, Polsat Box Go

ATP Madryt 2022 transmisje online za darmo i live stream

Wszystkie spotkania ATP Madryt 2022 można oglądać za darmo. Taką możliwość oferują legalne firmy bukmacherskie Fortuna, Betclic i Superbet. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uruchomienia bezpłatnej transmisji online z każdego spotkania ATP Madryt 2022.

Transmisje u każdego z wymienionych bukmacherów można oglądać na:

  • komputerze (w przeglądarce poprzez stronę www),
  • smartfonach i tabletach (w aplikacjach mobilnych iOS i Android).

» OGLĄDAJ ZA DARMO W STS TV

» OGLĄDAJ ZA DARMO W FORTUNA TV

» OGLĄDAJ ZA DARMO W SUPERBET TV

» OGLĄDAJ ZA DARMO W BETCLIC TV

ATP Madryt 2022 transmisja na żywo w internecie

Transmisje z turnieju ATP Madryt 2022, które będą pokazywane przez kanały Polsatu Sport można oglądać w internecie na platformie Polsat Box Go. W tym celu należy wykupić dostep do pakietu sportowego. 

W pakiecie sportowym Polsat Box Go znajdują się kanały Polsatu Sport, Polsatu Sport premium, Eurosportu i Eleven Sports. Każdą transmisję można uruchomić w oknie przeglądarki internetowej oraz w aplikacji mobilnej i smart tv.

ATP Madryt 2022. Hubert Hurkacz transmisja i terminarz meczów

Hubert Hurkacz rozpocznie turniej ATP Madryt 2022 od 1/32 finału. Rywalem Polaka będzie Hugo Dellien. Każdy mecz Huberta Hurkacza będzie można oglądać bezpłatnie u bukmacherów internetowych STSFortunaBetclic oraz Superbet, a także w płatnym serwisie Polsat Box Go.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.