Sports

Bayern Monachium – Villarreal. Sprawdź gdzie oglądać mecz na żywo! Transmisja online i stream za darmo [Liga Mistrzów]


We wtorek Bayern Monachium podejmie Villarreal CF w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Champions League. Drużyny rozegrają mecz na Allianz Arena w Monachium, a transmisję można oglądać na żywo w telewizji oraz w internecie. Początek starcia zaplanowano na godz. 21:00.

Bayern Monachium – Villarreal (12.04.2022) Gdzie oglądać?

Rywalizację Bayernu Monachium z Villarreal kibice mogą śledzić na żywo w telewizji na antenie Polsat Sport Premium 2. Osoby, które chcą oglądać mecz w internecie będą musiały wykupić specjalny pakiet sportowy, który oferowany jest przez takie serwisy streamingowe jak Canal+online i Polsat Box Go.

Transmisja Online: Canal+Online, Polsat Box Go (Ipla TV)

» OGLĄDAJ LIGĘ MISTRZÓW W CANAL+ONLINE

Bayern Monachium – Villarreal transmisja za darmo i live stream

Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów pokazywane są wyłącznie przez kanały Polsatu Sport Premium co oznacza, że nie ma możliwości obejrzenia transmisji za darmo ze spotkania Bayern Monachium – Villarreal.

Zobacz też: Liga Mistrzów. Gdzie oglądać?

Bayern Monachium – Villarreal transmisja online na żywo w internecie

30-dniowy dostęp do pakietu ze wszystkimi stacjami telewizyjnymi Polsat Sport Premium można wykupić na platformach Canal+online i Polsat Box Go. Pierwsza z wymienionych platform oferuje pakiet kanałów Polsat Sport Premium za 15 zł. W pakiecie tym zawarte są również stacje telewizyjne Eleven Sports. W przypadku platformy Polsat Box Go dostępny jest pakiet sportowych kanałów za 40 zł, w którym oprócz stacji telewizyjnych Polsat Sport Premium zawarte zostały kanały Polsat Sport, Eleven Sports i Eurosport.

Przechodząc na wskazaną poniżej w stronę internetową można zapoznać się z pełną ofertą platformy Canal+online. Po utworzeniu konta użytkownika można dodać metodę płatności i wykupić pakiet Polsat Sport Premium, dzięki któremu można oglądać mecz Bayern Monachium vs Villarreal na żywo online w internecie.

Po wykupieniu pakietu w serwisie Canal+online można uruchomić transmisję na wybranym urządzeniu: komputer, smartfon, tablet, telewizor Smart TV. Jednocześnie stream online może być uruchomiony na dwóch urządzeniach.

» OGLĄDAJ LIGĘ MISTRZÓW W CANAL+ONLINE

Bayern Monachium – Villarreal typy i kursy bukmacherskie

Bayern Monachium to zdecydowany faworyt w dzisiejszego meczu. Bogatą ofertę kursów na spotkanie Bayernu z Villarreal, ale także na pozostałe mecze Ligi Mistrzów mają takie firmy jak Fortuna, Betclic oraz LVBET. Od każdego z wymienionych bukmacherów nowy użytkownik może odebrać bonus powitalny na start w postaci między innymi darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu.

  • Zwycięstwo Bayernu Monachium – kurs 1.26 (Fortuna)
  • Remis – kurs 6.50 (LVBET)
  • Zwycięstwo Villarreal – kurs 10.00 (Betclic)

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj mecze LM

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuje mecze LM

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj mecze LM

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.