Sports

Bayern otwarty na ofert za Lewandowskiego. Jest zgoda Pika nona


Coraz więcej wskazuje na to, że wkrótce serial medialny o transferze Roberta Lewandowskiego dobiegnie końca. Jak informował dziennik “Bild”, kapitan reprezentacji Polski miał już poinformować władze Bayernu Monachium o tym, że nie przedłuży swojego kontraktu. 

Zobacz wideo
Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Bayern reaguje na chęć odejścia Lewandowskiego. Marzą o Sadio ManeBayern reaguje na chęć odejścia Lewandowskiego. Marzą o Sadio Mane

Bayern zgodził się na transfer. Jest otwarty na ofertę

Zdaniem Niemców Polak jest zdecydowany na transfer do FC Barcelony i poinformował już o tym klub kilka dni temu. To jednak wciąż nie oznacza, że Bawarczycy wydadzą zgodę na odejście napastnika już latem. Z medialnych doniesień wynika, że władze Bayernu czekają na ofertę od Barcelony i jeśli ta będzie wynosić 35-40 milionów euro, to puszczą Polaka. Ale mogą się też zdecydować na zatrzymanie Lewandowskiego i oddanie go za darmo dopiero latem 2023 roku.

Tymczasem dziennikarze niemieckiego Sport1 informują, że klub wyraził już zgodę na transfer Lewandowskiego latem. Teraz piłka jest po stronie władz Barcelony, która musi wyłożyć 40 milionów euro za napastnika. Katalończycy są zdeterminowani, aby gracz przybył do nich już latem i według doniesień prasowych mają już przygotowaną gotówkę na polskiego napastnika. 

Robert LewandowskiEffenberg widzi pozytywy odejścia Lewandowskiego. “Będzie ekscytująco”

Imponujące liczby Lewandowskiego

Robert Lewandowski w tym sezonie znów może się pochwalić fantastycznymi statystykami. W 45 rozegranych dotychczas spotkaniach w barwach Bayernu Monachium zdobył 49 bramek i zaliczył siedem asyst.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close