Sports

Boniek skomentowa³ zwyciêstwo Hurkacza. Tenisista mu odpowiedzia³ Tenis


Hubert Hurkacz (11. ATP) z małymi problemami awansował do II rundy Australian Open. Polak pokonał Białorusina Igora Gerasimowa w czterech setach 6:2, 7:6 (7:3), 6:7 (5:7), 6:3. Hurkacz miał w meczu 16 asów (5 rywal) i więcej winnerów (52-35). Popełnił jednak więcej niewymuszonych błędów (65-54).

Zobacz wideo
“Djoković jest największym sportowcem w naszym kraju. Wszyscy jesteśmy po jego stronie”

Tenisista Novak Djoković przegrał apelację i został deportowany z AustraliiCzarne chmury nad Novakiem Djokoviciem. “Deportacja przy tym to żaden problem”

“Mam nadzieję, że pan prezes nie żałuje”

Wygraną Huberta Hurkacza docenił Zbigniew Boniek, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. – Brawo, noc zarwana oglądając Ciebie i Berrettiniego – napisał Zbigniew Boniek na Twitterze i wrzucił krótki film z najpiękniejszą akcją Polaka w tym meczu, w której upadając na kort, popisał się niesamowitym wolejem.

Co ciekawe, mecz Włocha Matteo Berretiniego (7. ATP) z Amerykaninem Brandonem Nakashimą (68. ATP) rozpoczął się jeszcze zanim na kort wyszli Hurkacz i Gierasimow.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Hubert Hurkacz odpowiedział Bońkowi. – Mam nadzieję, że pan prezes nie żałuje – napisał z uśmiechem półfinalista Wimbledonu z ubiegłego roku.

Pechowe uderzenie Hurkacza. Po chwili piękne zachowanie [WIDEO]Hurkacz przestraszył się, że zrobił krzywdę dziewczynie. “Jeden z milszych gości w Tourze” [WIDEO]

Hubert Hurkacz poznał już swojego rywala w drugiej rundzie turnieju wielkoszlemowego Australian Open. Najlepszy polski tenisista zmierzy się z leworęcznym Francuzem Adrianem Mannarino (69. ATP).



Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.