Sports

Ekstraklasa. Legia Warszawa – Wisła Kraków. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online (25-02-2022)


Dziś o godz. 20:30 na murawie spotkają się Legia Warszawa i Wisła Kraków. Rywalizacja zespołów w ramach 23. rundy PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w Warszawie na Stadionie Wojska Polskiego. Kibice mogą śledzić transmisję na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Legia Warszawa – Wisła Kraków [25.02.2022]: Gdzie oglądać?

Mecz Legii Warszawa z Wisłą Kraków będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Stacje sportowe z grupy Canal+ można oglądać również online za pośrednictwem serwisów streamingowych player oraz Canal+online. W jednym z nich konieczne będzie wykupienie właściwego pakietu.

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Legia Warszawa – Wisła Kraków: Transmisja online za darmo

Transmisja online za darmo z meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków udostępnią wyłącznie płatne platformy streamingowe Canal+online oraz player.pl. Mecz ten nie będzie więc pokazywany za darmo przez żadną z bezpłatnych platform streamingowych.

Legia Warszawa – Wisła Kraków: Transmisja na żywo w Internecie

Spotkanie Legii Warszawa z Wisłą Kraków na żywo na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3 można obejrzeć w internecie. Dostęp do pakietu z kanałami telewizyjnymi Canal+ oferują 2 legalne serwisy streamingowe – Canal+online oraz player.pl.

Użytkownicy, którzy zarejestrują konto na platformie player.pl mają możliwość wykupienia pakietu Canal+ na okres miesiąca za kwotę 45 zł. W przypadku serwisu Canal+online pakiet Canal+ dostępny jest w abonamencie miesięcznym za 45 zł, a także w półrocznym za 198 zł.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Legia Warszawa – Wisła Kraków: Kto faworytem spotkania?

Pomimo słabej formy Legii Warszawa to zespół ze stolicy Polski jest faworytem w dzisiejszym starciu z Wisłą Kraków (kurs na wygraną Legii w Fortunie wynosi 1.90). Wysokie kursy na dzisiejszy mecz oferowane są również przez bukmachera LV BET, który zakład na remis oferuje po kursie 4.0, a na wygraną Wisły Kraków po kursie 4.65.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj Ekstraklasę

» Odbierz 550 PLN w Betclic i typuj Ekstraklasę

» Odbierz 1500 PLN w Superbet i typuj Ekstraklasę

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.