Sports

Ekstraliga żużlowa. GKM Grudziądz – Stal Gorzów Wielkopolski transmisja online za darmo. Gdzie oglądać na żywo? [STREAM]


W kolejnym spotkaniu 4. kolejki Żużlowej Ekstraligi zmierzą się GKM Grudziądz i Stal Gorzów Wielkopolski. Mecz odbędzie się w piątek o godz. 20:30, a kibice mogą śledzić transmisję na żywo w telewizji, a także w internecie. Sprawdź już teraz, gdzie oglądać mecz GKM Grudziądz – Stal Gorzów Wielkopolski.

GKM Grudziądz – Stal Gorzów Wielkopolski (29.04.2022): Gdzie oglądać?

Piątkowe starcie pomiędzy GKM Grudziądz i Stalą Gorzów Wielkopolski można oglądać na żywo w telewizji na antenie Eleven Sports 1. Kanał ten jest dostępny również online za pośrednictwem platform streamingowych Canal+online i Player. W jednej z nich należy wykupić właściwy pakiet sportowy.

Transmisja TV: Eleven Sports 1

Transmisja Online: Player.pl, Canal+Online

Zobacz również: Ekstraliga żużlowa: Gdzie oglądać?

GKM Grudziądz – Stal Gorzów Wielkopolski transmisja online i stream za darmo

Piątkowe spotkania Ekstraligi Żużlowej, które pokazywane są na kanale Eleven Sports 1 można oglądać wyłącznie po wykupieniu dostępu do pakietu Eleven u jednego z operatorów telewizyjnych lub internetowych.

GKM Grudziądz – Stal Gorzów Wielkopolski transmisja na żywo w internecie

Mecz, w którym GKM Grudziądz zmierzy się ze Stalą Gorzów Wielkopolski można oglądać w internetowych platformach Canal+online i player.pl. Obydwa serwisy udostępniają pakiet Eleven za 15 zł miesięcznie.

Po uzyskaniu dostępu do pakietu Eleven Sports na wybranym serwisie streamingowym można uruchomić transmisję z każdego spotkania Ekstraligi Żużlowej na wybranym urządzeniu. Transmisje na komputerze można oglądać poprzez serwis internetowy, a na komputerach i telewizorach Smart TV można oglądać transmisje po pobraniu aplikacji.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

GKM Grudziądz – Stal Gorzów Wielkopolski typy i kursy bukmacherskie

Typy i zakłady online na Ekstraligę żużlową można obstawiać u bukmacherów. Sprawdź już teraz ofertę takich firm jak Fortuna, Betclic oraz LVBET i obstawiaj zakłady po najwyższych kursach.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj zakłady

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj zakłady

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj zakłady

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close