Sports

Eliminacje MŚ 2022: Ekwador – Argentyna. Gdzie oglądać? Transmisja dzisiaj na żywo i stream online za darmo


W środę o godz. 1:30 w rywalizacji w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 wezmą udział reprezentacje Ekwadoru i Argentyny. Mecz będzie rozgrywany na Estadio Banco Pichincha w Guayaquil, a kibice mogą oglądać transmisję live w telewizji, a także za darmo w internecie i na kanałach bukmacherów.

Ekwador – Argentyna [30.03.2022]: Gdzie oglądać?

Starcie Ekwadoru z Argentyną będzie transmitowane na żywo w telewizji przez stację TVP Sport. Internauci mogą śledzić spotkanie w internecie za darmo poprzez platformę streamingową sport.tvp.pl. Bezpłatną relację live udostępnią również legalni bukmacherzy w usługach Fortuna TV oraz Betclic TV.

Transmisja Online: Fortuna TV, Betclic TV, Sport.tvp.pl

Ekwador – Argentyna: Transmisja online i live stream za darmo

Mecz pomiędzy Ekwadorem i Argentyną na żywo i za darmo będzie można obejrzeć w serwisach Fortuna TV oraz Betclic TV. Transmisję z dzisiejszego spotkania będą mogli uruchomić wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Jeżeli nie masz konta na podanych serwisach bukmacherskich możesz skorzystać z poniższego odnośnika, który przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.

Po zarejestrowaniu się można skorzystać z serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej wybranej firmy bukmacherskiej. Aby uruchomić stream online na wybranym urządzeniu należy wyszukać mecz na liście zakładów bukmacherskich i kliknąć ikonkę Play, która znajduje się obok nazwy meczu.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Ekwador – Argentyna: Transmisja TV na żywo w Internecie

Transmisję za darmo z meczu Ekwador – Argentyna na żywo w internecie udostępnią nie tylko bukmacherzy, ale również TVP. Telewizja Polska umożliwia oglądanie transmisję z dzisiejszego spotkania poprzez swój serwis internetowy sport.tvp.pl oraz aplikację TVP Sport, która udostępniana jest na telewizory Samsung i LG, urządzenia mobilne Android i iOS, a także urządzenia z systemem operacyjnym Android TV.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.