Sports

FC Barcelona – Athletic Bilbao. Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo (27-02-2022)


W niedzielnym starciu emocji kibicom dostarczą FC Barcelona i Athletic Bilbao. Zmagania zespołów w 24. rundzie Primera Division odbędą się na Stadionie Camp Nou w Barcelonie i będą pokazywane na żywo w telewizji, w internecie oraz za free u bukmacherów. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00.

FC Barcelona – Athletic Bilbao [27.02.2022]: Gdzie oglądać?

Dzisiejszy mecz FC Barcelony z Athletic Bilbao będzie transmitowany na żywo w telewizji na antenie Canal+Sport. Możliwość oglądania transmisji live mają również internauci, którzy wykupią pakiet na platformach Player lub Canal+online bądź skorzystają z darmowego streamu w serwisach bukmacherskich Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TVPlayer.plCanal+Online

Zbacz też: La Liga: Gdzie oglądać?

FC Barcelona – Athletic Bilbao: Transmisja online i live stream za darmo

Mecz FC Barcelona – Athletic Bilbao na żywo i za darmo udostępniają legalne firmy bukmacherskie Fortuna, Superbet i Betclic. Każdy kto zarejestruje się na jednej z podanych stron internetowych może rozpocząć oglądanie transmisji z każdego meczu ligi hiszpańskiej.

Aby więc obejrzeć mecz FC Barcelona – Athletic Bilbao należy zarejestrować konto użytkownika na jednym z podanych serwisów, a następnie wyszukać mecz w ofercie zakładów u bukmachera. Stream można uruchomić zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android oraz iOS.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

FC Barcelona – Athletic Bilbao: Transmisja na żywo w Internecie

Kanał telewizyjny Canal+Sport, na którym będzie pokazywana transmisja dzisiejszego meczu FC Barcelona – Athletic Bilbao jest dostępny w internetowych serwisach streamingowych Canal+online i player.pl.

Dostęp do transmisji można uzyskać poprzez opłacenie pakietu Canal+, który oferowany jest w miesięcznym abonamencie za 45 zł. Użytkownicy platformy Canal+online mają również możliwość wykupienia pakietu na okres 6 miesięcy za 198 zł.

» TRANSMISJA W PLAYER.PL

» TRANSMISJA W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.