Sports

FC Barcelona. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecze na żywo i stream za darmo (21-12-2021)


We wtorek 21. grudnia spotkanie rozegrają Sevilla FC i FC Barcelona. W meczu 4. kolejki Hiszpańskiej La Liga drużyny zmierzą się na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Starcie rozpocznie się o godz. 21:30 i będzie transmitowane na żywo w tv, online oraz za darmo u legalnych bukmacherów.

Sevilla – FC Barcelona [21.12.2021]: Gdzie oglądać?

Zaległy mecz Sevilli z Barceloną będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport. Internetowy live stream kibice mogą oglądać w płatnym pakiecie na platformach Canal+online oraz Player, a także za darmo na darmowych serwisach bukmacherskich Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.

Transmisja TV: Canal+Sport

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TVPlayer.plCanal+Online

Kiedy mecz? Wtorek, 21.12.2021, godz. 21:30

Zbacz też: La Liga: Gdzie oglądać?

Sevilla – FC Barcelona: Transmisja online i live stream za darmo

Mecz Sevilla – Barcelona na żywo i za darmo będzie można obejrzeć w serwisach Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV. Z oferty bezpłatnych transmisji udostępnionych przez legalne firmy bukmacherskie mogą skorzystać zarejestrowani użytkownicy.

Dla osób, które nie mają jeszcze kont na podanych serwisach bukmacherskich udostępniamy linki przekierowujące do formularzy rejestracyjnych. Aby obejrzeć dzisiejsze spotkanie Sewilli z Barceloną online wystarczy więc kliknąć w poniższy link, zarejestrować konto użytkownika i wyszukać mecz w ofercie jednej z wybranych firm.

Stream online z meczu Sevilla – Barcelona można uruchomić na ekranie komputera klikając w przycisk Play obok nazwy spotkania na stronie internetowej bukmacherów Fortuna, Superbet lub Betclic. Każdy z wymienionych bukmacherów udostępnia również aplikację, dzięki której można oglądać mecze La Liga za darmo na ekranach smartfonów i tabletów.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Sevilla – FC Barcelona: Transmisja TV na żywo w Internecie

Stację telewizyjną Canal+Sport, która pokaże transmisję na żywo z meczu Sevilla – Barcelona można oglądać w internetowych platformach. Może to być serwis streamingowy Canal+online lub telewizja internetowa player.pl.

Aby skorzystać z oferty należy wykupić miesięczną subskrypcję w serwisie Player lub Canal+online. Cena za 30-dniowy dostęp do kanałów Canal+ w serwisie player.pl wynosi 45 zł, a na platformie Canal+online 20 zł. Dodatkowo można również wykupić dostęp do kanałów Eleven za dodatkowe 15 zł.

» TRANSMISJA W PLAYER.PL

» TRANSMISJA W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close