Sports

FC Barcelona vs Celta Vigo. Sprawdź gdzie oglądać dzisiaj mecz na żywo! Transmisja online i stream za darmo [La Liga]


We wtorkowy wieczór na murawie zmierzą się FC Barcelona i Celta Vigo. Starcie w 36. kolejce Hiszpańskiej La Liga odbędzie się w Barcelonie na Stadionie Camp Nou. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21:30 i będzie transmitowane na żywo w telewizji, w internecie i za darmo u legalnych bukmacherów.

FC Barcelona – Celta Vigo (10.05.2022) Gdzie oglądać?

Telewizyjna transmisja z dzisiejszej rywalizacji FC Barcelony z Celtą Vigo będzie dostępna na żywo na kanale Canal+Sport 2. Internetową relację live można oglądać w płatnych platformach Canal+online i player.pl, a także bezpłatnie w serwisach bukmacherskich STS TV, Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV.

Transmisja u bukmacherów: STS TVFortuna TV, Superbet TV, Betclic TV

Platformy streamingowe: Player.plCanal+Online

Zbacz też: La Liga: Gdzie oglądać?

FC Barcelona – Celta Vigo transmisja online i live stream za darmo

Mecz FC Barcelona – Celta Vigo za darmo oferują w internecie serwisy STS TV, Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej transmisji na jednym z podanych serwisów bukmacherskich należy zarejestrować konto użytkownika. Konto można utworzyć poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na podanych poniżej serwisach.

STS TV, Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV to platformy, z których można korzystać na ekranie komputera na stronach internetowych poszczególnych firm bukmacherskich, a także na smartfonach i tabletach po zainstalowaniu aplikacji.

» TRANSMISJA ONLINE W STS TV

» TRANSMISJA ONLINE W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ONLINE W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ONLINE W BETCLIC TV

FC Barcelona – Celta Vigo transmisja na żywo w internecie

Stację telewizyjną Canal+Sport 2, która pokaże mecz FC Barcelony z Celtą Vigo można oglądać w internecie na platformach Canal+online i player.pl. Opłacając subskrypcję za kwotę 45 zł użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich transmisji pokazywanych przez stacje telewizyjne Canal+.

Dostęp do transmisji na wymienionych platformach streamingowych można uzyskać poprzez serwis internetowy, aplikację mobilną oraz aplikację Smart TV.

» TRANSMISJA W PLAYER.PL

» TRANSMISJA W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.