Sports

“Gdyby Lewandowski grał w Hiszpanii, miałby co najmniej dwie Złote Piłki”


“Lewy” występuje w stolicy Bawarii od 2014 roku. Jest kluczowym piłkarzem ekipy, ale ostatnie wydarzenia zdają się sugerować, że wieloletnia współpraca zbliża się ku końcowi. Media donoszą o tarciach na linii piłkarz – władze klubu, a wśród transferowych plotek najwięcej jest tych o możliwych przenosinach do FC Barcelona.

Javi Martinez, były gracz m.in. Bayernu, który występował w tym klubie do 2021 roku przyznał, że jest w stanie zrozumieć, co kieruje Lewandowskim, jeżeli ten faktycznie chce wyjechać z Niemiec. – Jest w Bundeslidze już prawie 15 lat i potrafię sobie wyobrazić, że chciałby spróbować czegoś nowego – mówił w rozmowie z hiszpańskim dziennikarzem, Gerardem Romero.

Co ciekawe, według 33-letniego obecnie Hiszpana, gdyby “Lewy” występował na Półwyspie Iberyjskim od lat, z pewnością świętowałby już zdobycie Złotej Piłki. – Z liczbami, które notował w Bundeslidze miałby na koncie co najmniej dwie – uważa.

Aktualny kontrakt Polaka z Bayernem wygasa w czerwcu 2023 roku. Jeżeli nie zostanie przedłużony, nasz rodak może opuścić Bawarię już tego lata.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close