Sports

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (19-12-2021)


W niedzielne popołudnie na murawie spotkają się Górnik Łęczna i Zagłębie Lubin. Mecz 19. kolejki Polskiej Ekstraklasy będzie rozgrywany na Stadionie GKS Górnik Łęczna. Transmisja na żywo będzie udostępniona w telewizji oraz w internecie. Pierwszy gwizdek w tym meczu już o godz. 12:30.

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin [19.12.2021] Gdzie oglądać?

Dzisiejsze zmagania Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin będzie transmitowane na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Stacje z grupy Canal+ można wykupić w specjalnych pakietach umożliwiających dostęp do spotkań Ekstraklasy. Takie pakiety mają w ofercie platformy Player i Canal+online.

Transmisja TV: Canal+Sport, Canal+Sport 3

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Kiedy mecz? Niedziela, 19.12.2021, godz. 12:30

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin. Transmisja online za darmo

Spotkanie Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin będzie udostępnione wyłącznie przez płatne platformy internetowe online oraz player.pl. Nie ma więc możliwości obejrzenia transmisji za darmo.

Aby oglądać inne popularne rozgrywki, takie jak La Liga, Serie A, Bundesliga oraz Ligue 1 wystarczy zarejestrować konto użytkownika na jednym z serwisów bukmacherskich: Fortuna, Superbet i Betclic. Po utworzeniu konta stream online z wybranego spotkania można uruchomić w oknie przeglądarki internetowej oraz w aplikacjach mobilnych bukmacherów.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i oglądaj mecze

» Odbierz 500 PLN w Betclic i oglądaj mecze

» Odbierz 550 PLN w Superbet i oglądaj mecze

Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin. Transmisja na żywo w Internecie

Serwisy Canal+online oraz player.pl posiadają w swoich ofertach pakiety telewizyjne z kanałami Canal+, na których pokazywane są mecze Ekstraklasy.

Aby obejrzeć mecz Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin na platformie player.pl należy wykupić pakiet Canal+ za kwotę 45 zł. Serwis Canal+online oferuje miesięczny abonament z kanałami Canal+ już za kwotę 20 zł.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close