Sports

Guardiola: Futbol jest nieprzewidywalny


Wypowiedzi katalońskiego szkoleniowca po blamażu Manchesteru City.

Klęska

Wczorajszy wieczór był prawdopodobnie jednym z najgorszym w profesjonalnym życiu Pepa Guardioli. Jego drużyna w doliczonym czasie gry roztrwoniła dwubramkową przewagę nad Realem Madryt, który kropkę nad “i” postawił w dogrywce, awansując tym samym do wielkiego finału Ligi Mistrzów. 

Guardiola spokojny

W pomeczowych wypowiedziach trener z Santpedor starał się wyjaśnić przyczyny tej klęski:

– Byliśmy blisko, ale futbol jest nieprzewidywalny. Czasami tak bywa i trzeba to zaakceptować. W pierwszej połowie nie graliśmy swojej gry, brakowało nam jakości, ale też specjalnie nie cierpieliśmy. Po golu znaleźliśmy swoje tempo, a piłkarze poczuli się komfortowo. Oni natomiast przycisnęli w ostatnich 10-15 minutach i wtedy zaczęliśmy cierpieć. Oczywiście, przez to wszystko pojawił się smutek, bo do finału zabrakło niewiele. Teraz potrzebujemy czasu na przetrawienie całej sprawy w domowym zaciszu i skupienie się na pozostałych czterech meczach sezonu – podsumował Guardiola.

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Manchester City – Newcastle United. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Manchesteru – kurs 1.18 (Fortuna)
  • Remis – kurs 7.5 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Interu – kurs 16.00 (Betclic)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV BET

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.