Sports

Iga Świątek – Harriet Dart. Gdzie oglądać dzisiaj mecz na żywo? Transmisja online za darmo [Australian Open 2022]


We wtorek 19. stycznia Iga Świątek zmierzy się z Harriet Dart w pierwszej rundzie Australian Open 2022. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 02:30 i będzie można je oglądać na żywo w telewizji i internecie.

Iga Świątek – Harriet Dart (Australian Open 2022). Gdzie oglądać?

Mecz Australian Open 2022 w którym zmierzą się Iga Świątek i Harriet Dart będzie transmitowany na kanale Eurosport 1. Transmisja online zostanie udostępniona przez bezpłatne serwisy Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV, a także na płatnych platformach Player.pl i Eurosport Player.

Iga Świątek – Harriet Dart transmisja online za darmo

Transmisje ze wszystkich spotkań Australian Open 2022 udostępniają bukmacherzy Fortuna, Superbet oraz Betclic. Oferta transmisji dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Mecz Iga Świątek – Harriet Dart można więc obejrzec po utworzeniu konta klienta na jednej z podanych stron bukmacherskich.

Po zarejestrowaniu się na jednej z podanych poniżej stron bukmacherskich można zalogować się, wybrać mecz na stronie lub w aplikacji bukmachera i uruchomić transmisję klikająć w przycisk play. Do oglądania meczu na komputerze wystarczy przeglądarka internetowa

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Iga Świątek – Harriet Dart transmisja i mecz na żywo w internecie

Kanał Eurosport 1 można oglądać na platformie Player.pl. Miesięczny dostęp do kanałów Eurosportu można uzyskać już za kwotę15 złotych. Stream z meczu Iga Świątek – Harriet Dart w Player.pl można uruchomić na:

  • komputerach (strona www),
  • smartfonach i tabletach (aplikacje Android, iOS),
  • telewizory i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Apple TV, Samsung Smart TV).

» OGLĄDAJ NA ŻYWO W PLAYER.PL

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.