Sports

Ivan Perisić trafi do Premier League?


Ciekawe doniesienia “Sport Mediaset”.

Kość niezgody

Ivan Perisić notuje bardzo solidny sezon w barwach Interu i klub nie spieszy się z pożegnaniem swojej gwiazdy, pomimo faktu, iż jego umowa wygasa już pod koniec czerwca. Kością niezgody są jednak sprawy finansowe – mistrzowie Włoch oferują dwuletni kontrakt z pensją 4,5 miliona euro netto plus zmienne, a sam piłkarz chciałby zobowiązanie o dwanaście miesięcy dłuższe oraz nieco wyższą pensję.

Chelsea poluje

Impas ten z chęcią wykorzysta zespół, który wahadłowego klasy Perisicia przyjmie z otwartymi ramionami. Mowa oczywiście o Chelsea, która ma problem z obsadą tej pozycji pod nieobecność Bena Chilwella. Zdaniem “Sport Mediaset”, Chorwat ustalił już nawet warunki indywidualne przenosin na Wyspy i do wypracowania zostały już tylko drobne szczegóły. 33-latek zastąpiłby tym samym Marcosa Alonso, który najprawdopodobniej tego lata wróci do ojczyzny.

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Chelsea – Liverpool. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Chelsea – kurs 3.50 (Fortuna)
  • Remis – kurs 3.45 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Liverpoolu – kurs 2.10 (Betclic)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV BET

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic

 

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close