Sports

Izrael: Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream online (26-03-2022)


W meczu towarzyskim zagrają dziś reprezentacje Niemiec i Izraela. Rywalizacja drużyn będzie miała miejsce na PreZero Arena w Sinsheim, a transmisję tego wydarzenia można oglądać na żywo w telewizji, a także w internecie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45.

Niemcy – Izrael [26.03.2022]: Gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna na żywo z dzisiejszego starcia reprezentacji Niemiec z kadrą Izraela będzie pokazywana na kanale Polsat Sport Premium 1. Aby śledzić internetową relację live użytkownicy takich platform streamingowych jak Canal+online i Polsat Box Go będą musieli opłacić sportowy pakiet.

Transmisja Online: Canal+Online

Niemcy – Izrael: Transmisja online i stream za darmo

Transmisję z meczu Niemcy – Izrael udostępni wyłącznie kanał telewizyjny Polsatu Sport Premium 1. Nie ma więc możliwości obejrzenia darmowej transmisji online z tego meczu.

Sprawdź też: Mecze towarzyskie: Gdzie oglądać?

Niemcy – Izrael: Transmisja na żywo w Internecie

Pakiet kanałów telewizyjnych Polsat Sport Premium dostępny jest nie tylko w telewizjach kablowych i satelitarnych, ale również w internecie. Możliwość oglądania tych kanałów telewizyjnych oferują platformy streamingowe Canal+online i Polsat Box Go.

W serwisie Canal+online paczkę z kanałami telewizyjnymi Polsatu Sport Premium można wykupić już za 15 zł. Po opłaceniu abonamentu klient ma możliwość uruchomienia transmisji na wybranym przez siebie urządzeniu (komputer, smartfon, tablet, telewizor).

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Niemcy – Izrael: Kto faworytem spotkania?

Zobacz jakie kursy bukmacherskie udostępniają legalni bukmacherzy na dzisiejszy mecz Niemcy – Izrael, skorzystaj z promocji powitalnej na wybranej stronie i typuj mecz online.

  • Zwycięstwo Niemiec – 1.14 (Fortuna)
  • Remis – 8.20 (Betclic)
  • Zwycięstwo Izraela – 24.00 (LVBET)

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj mecz

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj mecz

» Odbierz 1500 PLN w Superbet i typuj mecz

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.