Sports

Jest reakcja zarządu Wisły po spadku! Kibice nie będą zadowoleni


Wisła spadła z Ekstraklasy w niedzielę po porażce w Radomiu 2-4. Po meczu głos na Twitterze zabrali właściciele klubu, choć brakowało wśród nich Jakuba Błaszczykowskiego. Milczał również jego brat – Dawid, który jest prezesem klubu. 

Dziś Wisła w końcu wydała komunikat, w którym czytamy:

“13 czerwca 2022 roku zawodnicy pierwszej drużyny TS Wisła Krakow SA rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/2023. Przed pierwszym treningiem klub planuje zorganizować konferencję prasową z udziałem właścicieli i władz, na której zostaną przedstawione informacje o strategii, planach i strukturze Wisły w kolejnym sezonie” – podaje oficjalna strona Wisły.

“Jednocześnie informujemy, iż władze klubu prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu stworzenie warunków pozwalających na jak najszybszy powrót pierwszej drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Trwają również konsultacje z najważniejszymi Sponsorami i Partnerami biznesowymi” – czytamy w komunikacie.

Wśród fanów przewijają się jednak zarzuty, że do tej pory nikt z zarządu nie przeprosił za to, że Wisła po raz pierwszy od 26 lat będzie grała na zapleczu Ekstraklasy.

Władze i właściciele klubu w pełni rozumieją rozgoryczenie, zniecierpliwienie i zaniepokojenie panujące wśród sympatyków Wisły Kraków. Zwracamy się jednak z uprzejmą prośbą o zrozumienie zaistniałej sytuacji, która szczegółowo zostanie omówiona podczas zapowiedzianej konferencji prasowej” – tymi słowami kończy się komunikat.

Tymczasem kibice Wisły manifestację niezadowolenia planują podczas sobotniego spotkania z Wartą Poznań.

Spotkanie Wisła Kraków – Warta Poznań w sobotę o godz. 17.30. Transmisja w Canal+, relacja na Sport.Interia.pl.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close