Sports

Kacper Formela nowym mistrzem FEN! Szybka demolka w walce wieczoru


Kacper Formela (13-4) szybko rozstrzygnął walkę wieczoru gali FEN 39: LOTOS Fight Night w Ząbkach. Nicolae Hantea (6-2) już w pierwszej rundzie został znokautowany. “Polish Machida” zdobył pas mistrzowski w wadze piórkowej.


Waldemar Ossowski

Waldemar Ossowski

Kacper Formela

Materiały prasowe
/ FEN
/ Na zdjęciu: Kacper Formela

Formela od pierwszych sekund wywierał presję. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia wreszcie trafił piekielnie silnym ciosem na wątrobę, a to był początek końca Mołdawianina. Kolejne ciosy dopełniły dzieła zniszczenia.

25-letni podopieczny trenera Grzegorza Jakubowskiego odniósł w Ząbkach największy sukces w zawodowej karierze. Sięgnął po pas w wadze piórkowej FEN.

Pierwotnie rywalem Kacpra Formeli miał być Arkadij Osipjan, identyfikujący się z Armenią. Z powodu rosyjskiego obywatelstwa został on jednak niedopuszczony do pojedynku na FEN 39 przez polską organizację.

Po walce wieczoru miała miejsce niecodzienna sytuacja. Świeżo upieczony mistrz FEN postanowił oświadczyć się swojej życiowej partnerce. Ta powiedziała “tak”.

Kacper Formela odniósł 13. zawodowe zwycięstwo w karierze. “Polish Machida” w Fight Exclusive Night walczy od 2020 roku.

Zobacz także:
-> KSW wpiera Ukrainę. Wspaniały gest i sankcja wobec Rosji
-> Narkun był bezradny. To była totalna dominacja Phila De Friesa [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Gest prosto z serca. Mamed Chalidow ruszył z pomocą na ukraińską granicę

Zgłoś błąd

WP SportoweFaktySource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.