Sports

Klopp na dłużej w Liverpoolu!


FC Liverpool ogłosił w czwartek przedłużenie współpracy z Jurgenem Kloppem.

Klopp na dłużej

Dotychczasowy kontrakt niemieckiego szkoleniowca wygasał w 2024 roku. Nowa umowa gwarantuje przedłużenie o kolejne dwa lata.

– Jest tyle rzeczy, które można pokochać w tym miejscu. Wiedziałem o tym, zanim tu przyjechałem, poznałem to jeszcze lepiej po przyjeździe, a teraz wiem to bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak w każdym zdrowym związku, zawsze musi być to droga dwukierunkowa; musicie być dla siebie odpowiedni. To poczucie, że jesteśmy dla siebie absolutnie odpowiedni, jest tym, co mnie tu przywiodło na samym początku i dlatego przedłużyłem umowę. Ten jest inny ze względu na czas, jaki spędziliśmy razem. Musiałem zadać sobie pytanie: Czy Liverpoolowi odpowiada to, że zostaję tak długo. Wciąż mamy w sobie świeżość, która dodaje mi energii. Odkąd tu jestem, nasi właściciele są niewiarygodnie zaangażowani i energiczni w sprawy klubu i jasne jest, że teraz odnoszą się do naszej przyszłości w takim samym stopniu, jak kiedykolwiek wcześniej – tłumaczył po ogłoszeniu Klopp.

Dalsza walka o sukcesy

Liverpool z Kloppem na pokładzie już sięgnął między innymi po mistrzostwo Anglii po wielu latach przerwy czy też triumfował w Lidze Mistrzów. W bieżącej kampanii kontynuuje walkę o trofea. Nadal liczy się w grze o mistrzostwo krajowe i Champions League.

Bonus bukmacherski

Załóż konto klienta na jednej ze stron bukmacherskich, skorzystaj z promocji powitalnej i typuj mecz Newcastle – Liverpool. W ofercie wymienionych bukmacherów dostępny jest bogaty wybór zakładów przedmeczowych i zakładów live.

  • Zwycięstwo Newcastle – kurs 7.60 (Fortuna)
  • Remis – kurs 4.85 (LV Bet)
  • Zwycięstwo Liverpoolu – kurs 1.43 (Betclic)

Przewidziane są również bonusy dla stałych klientów:

Załóż konto i odbierz 2720 PLN w Fortunie

Załóż konto i odbierz 3353 PLN w LV BET

Załóż konto i odbierz 200 PLN w Betclic

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close