Sports

“Kompromituj±ca decyzja sêdziego”. Du¿y b³±d mo¿e wp³yn±æ na walkê o mistrzostwo Polski Pi³ka no¿na


Zobacz wideo
Izu Ugonoh zdradza kulisy ostatniej walki. “Miałem ogromny problem”

Była druga minuta doliczonego czasu gry meczu. Pogoń Szczecin dążyła do zdobycia wyrównania i uratowania choćby punktu. Wtedy była olbrzymia kontrowersyjna w polu karnym Wis³y P³ock. Ręką zagrał w nim Czarnogórzec Dusan Lagator. Mimo olbrzymich protestów zawodników gospodarzy, sędzia Piotr Lasyk nie odgwizdał jedenastki.

Mario Goetze rozlicza się z przeszłością. Mario Goetze rozlicza się z przeszłością. “Podjąłem złą decyzję”

Kompromitująca decyzja sędziego

W internecie eksperci są oburzeni taką decyzją arbitrów.

– W tej sytuacji nie było rzutu karnego dla ograbionej Pogoni… Kompromitująca decyzja sędziego – napisał Maciej Łanczkowski, dziennikarz tygodnia Pi³ka No¿na.

– Pogoń dzisiaj słaba, ale Piotr Lasyk z ekipą się skompromitowali. Chłop przytrzymał sobie piłkę ręką w polu karnym, a dla nich wszystko cacy. Kino – dodał dziennikarz “Przeglądu Sportowego” Mateusz Janiak.

– Jestem zdziwiony, że w tej sytuacji nie było karnego – dodał Krzysztof Marciniak, dziennikarz Canal+.

– Ktoś może rozumie dlaczego nie było rzutu karnego dla Pogoni? Piłka z premedytacją zatrzymana pod pachą – dodał Janekx89, znany ze świetnych newsach transferowych.

– Skonsultowałem rękę w polu karnym Wisły Płock z kilkoma sędziami i przekaz jest jasny: błąd, powinien być karny dla Pogoni, ręka nienaturalnie poszerza obrys ciała i blokuje futbolówkę zmierzającą w światło bramki – dodał Mateusz Ligęza, dziennikarz Polskiego Radia.

Pogoń po tej porażce ma 56 punktów, jeden więcej od Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa, ale też ma mecz rozegrany więcej. W sobotę Lech podejmie Legię Warszawa, a w niedzielę Raków zmierzy się ze ¦l±skiem Wroc³aw. Wisła Płock z 42 punktami jest na piątej pozycji. 

Pep GuardiolaGuardiola ucina plotki łączące go z Brazylią. “Przedłużyłbym umowę o 10 lat”

W innym piątkowym spotkaniu Zagłębie Lubin pokonało przed własną publicznością Stal Mielec 3:1.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.