Sports

Legia Warszawa – Radomiak Radom. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (19-12-2021)


W niedzielnym meczu wezmą udział Legia Warszawa i Radomiak Radom. W 19. kolejce PKO Ekstraklasy drużyny będą rywalizować na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30 i będzie transmitowane na żywo w tv, a także za darmo w internecie.

Legia Warszawa – Radomiak Radom [19.12.2021] Gdzie oglądać?

Kanały telewizyjne, które pokażą dzisiejsze starcie Legii Warszawa z Radomiakiem Radom to TVP Sport, Canal+Sport i Canal+Sport 3. Każdą z tych stacji można oglądać również online – kanały Canal+ dostępne są w pakietach w serwisach Canal+online i Player, a bezpłatny stream udostępni platforma sport.tvp.pl.

Transmisja TV: Canal+Premium, Canal+Sport 3, TVP Sport

Transmisja Online: Player.plCanal+Online, Sport.tvp.pl

Kiedy mecz? Niedziela, 19.12.2021, godz. 17:30

Legia Warszawa – Radomiak Radom. Transmisja online za darmo

Dzisiejsze spotkanie Legia Warszawa – Radomiak Radom będzie dostępny na kanale telewizyjnym TVP Sport, który można oglądać w internetowym serwisie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej, a także w aplikacji na telewizory i inne urządzenia.

Jeżeli interesujesz się innymi rozgrywkami polecamy ofertę bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic, którzy za pośrednictwem swoich stron internetowych i aplikacji mobilnych udostępniają legalne i bezpłatne streamy z takich rozrywek jak La Liga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto użytkownika.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i oglądaj mecze

» Odbierz 500 PLN w Betclic i oglądaj mecze

» Odbierz 550 PLN w Superbet i oglądaj mecze

Legia Warszawa – Radomiak Radom. Transmisja na żywo w Internecie

Mecz pomiędzy Legią Warszawa i Radomiakiem Radom oprócz bezpłatnej transmisji w TVP udostępnią również platformy Canal+online oraz player.pl.

W przypadku wymienionych serwisów konieczne jest jednak wykupienie pakietu Canal+, którego miesięczny koszt uzależniony jest od platformy. Dla nowych użytkowników serwisu Canal+online dostępny jest pakiet Canal+ już za 20 zł, a player.pl za 45 zł.

Obydwa wymienione serwisy udostępniają streamy online ze wszystkich meczów Ekstraklasy na stronach internetowych, w aplikacjach mobilnych i aplikacjach na telewizory.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close