Sports

Leicester City. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online [Premier League]


W czwartek 19. maja zostanie rozegrany mecz Chelsea – Leicester City. PIerwszy gwizdek sędziego w tym meczu o godzinie 21:00. Transmisja będzie dostępna na żywo w internecie i telewizji. Sprawdź już teraz gdzie oglądać mecz, który zostanie rozegrany w ramach 37 kolejki angielskiej Premier League.

Chelsea – Leicester City (19.05.2022) Gdzie oglądać?

Telewizyjną transmisję z dzisiejszej rywalizacji Chelsea i Leicester City można oglądać na żywo na kanale Canal+Sport. Platformy internetowe takie jak Canal+online oraz player.pl udostępniają live stream z tego spotkania po opłaceniu właściwego pakietu sportowego.

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Chelsea – Leicester City transmisja online i stream za darmo

Transmisja z dzisiejszego spotkania Chelsea – Leicester City nie będzie oferowana bezpłątnie. Stream można włączyć w plaer.pl i Canal+online po opłaceniu pakietu Canal+.

Sprawdź też: Premier League: Gdzie oglądać?

Chelsea – Leicester City transmisja na żywo w internecie

Pakiet z kanałami Canal+, dzięki któremu można oglądać wszystkie spotkania Premier League można wykupić za 45 złotych. Pakiet ten oferowany jest na platformach internetowych player.pl oraz Canal+online. Abonament można wykupić na 30 dni.
Każdy użytkownik posiadający na swoim koncie pakiet Canal+, ma możliwość uruchomienia transmisji ze spotkania na komputerze, smartfonie, tablecie i smart tv.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Chelsea – Leicester City typy i kursy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na mecz Warta Poznań – Lech Poznań oferowane są u wielu bukmacherów. Poniżej prezentujemy kursy na najpopularniejsze zakłady udostępniane przez firmy Fortuna, Betclic oraz LVBET.

» Odbierz 1640 PLN w STS i typuj zakłady na mecz

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj zakłady na mecz

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj zakłady na mecz

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj zakłady na mecz

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close