Sports

Liga Mistrzów siatkarzy: Jastrzębski Węgiel


W dzisiejszym meczu Siatkarskiej Ligi Mistrzów zmierzą się Jastrzębski Węgiel i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Rywalizacja drużyn rozpocznie się o godz. 20:00 i będzie transmitowane na żywo w telewizji oraz w internecie. Dostępny będzie również darmowy stream na kanałach legalnych firm bukmacherskich.

Jastrzębski Węgiel – Zaksa Kędzierzyn-Koźle [30.03.2022]. Gdzie oglądać?

Środowe starcie Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle będzie pokazywane na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport. Możliwość oglądania mają też internauci, którzy wykupią specjalny pakiet sportowy w telewizji streamingowej Polsat Box Go. Darmowy stream mogą oglądać użytkownicy serwisów bukmacherskich Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.

Transmisja Online: Fortuna TVBetclic TV, Polsat Box Go

Jastrzębski Węgiel – Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Transmisja online i mecz za darmo

Bezpłatną transmisję z meczu Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Siatkarskiej Lidze Mistrzów udostępnią bukmacherzy Fortuna, Betclic oraz Superbet. Po utworzeniu bezpłatnego konta użytkownika na jednej z podanych stron bukmacherskich można uruchomić live stream ze spotkania na ekranie komputera, smartfona oraz tabletu.

Firmy bukmacherskie Fortuna, Betclic i Superbet, które udostępnią transmisja z meczu Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle mają w ofercie dla nowych klientów promocje powitalne, dzięki którym można otrzymać między innymi zakład bez ryzyka, dodatkowe pieniądze na grę przy dokonywaniu wpłaty, a także freebety.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Jastrzębski Węgiel – Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Transmisja na żywo w internecie

Mecz Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle można również obejrzeć w internecie na platformie Polsat Box Go.

Aby oglądać transmisje ze spotkania na tym serwisie streamingowym należy wykupić dostęp do pakietu sportowego. Pakiet ten oferowany jest w miesięcznym abonamencie za 40 zł.

Zobacz też: Gdzie oglądać siatkarską Ligę Mistrzów?

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.