Sports

Liga Narodów UEFA: Szkocja – Ukraina transmisja na żywo i online. Gdzie oglądać? (21.09.2022)


W środę 21. września odbędzie się mecz Szkocja – Ukraina w ramach Ligi Narodów UEFA. Drużyny rozegrają spotkanie na Stadionie Hampden Park w Glasgow, a transmisja na żywo będzie dostępna w telewizji oraz w internecie. Pierwszy gwizdek w tym meczu o godz. 20:45.

Szkocja – Ukraina (21.09.2022) Gdzie oglądać?

Starcie Szkocji z Ukrainą będzie pokazywane na żywo w transmisji telewizyjnej na antenie Polsat Sport. Dostępna będzie również transmisja internetowa, którą kibice mogą oglądać na żywo za pośrednictwem platformy streamingowej Polsat Box Go. Aby uruchomić live stream należy opłacić pakiet sportowy.

Transmisja TV: Polsat Sport

Transmisja Online: Polsat Box Go

» Mecze Ligi Narodów LIVE można typować na STS.pl

Szkocja – Ukraina transmisja online i stream za darmo

Darmowa transmisja z dzisiejszego spotkania Szkocja – Ukraina nie będzie dostępna. Telewizja Polsat udostępnia jedynie płatny dostęp do transmisji telewizyjnej i internetowej.

Szkocja – Ukraina transmisja na żywo w Internecie

Serwis streamingowy Polsat Box Go oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych Polsatu Sport za kwotę 40 zł miesięcznie. Kanały te zawarte są w jednym pakiecie razem ze stacjami telewizyjnymi Polsatu Sport Premium, Eurosportu i Eleven Sports.

Po opłaceniu abonamentu transmisję z dzisiejszego meczu Szkocja – Ukraina na żywo w internecie można uruchomić zarówno na stronie internetowej polsatboxgo.pl, jak również w aplikacji Polsat Box Go, która oferowana jest na wybrane urządzenia mobilne, telewizory i inne urządzenia.

Szkocja – Ukraina typy i kursy bukmacherskie

Spotkanie pomiędzy Szkocją i Ukrainą można obstawiać w zakładach bukmacherskich online. Fortuna, LVBET oraz Betclic udostępniają zakłady na wszystkie spotkania Ligi Narodów UEFA. Po przejściu pod wskazane poniżej adresy internetowe można odebrać bonus na start od każdego z bukmacherów i założyć konto klienta, dzięki któremu można obstawiać typy bukmacherskie.

  • Zwycięstwo Szkocji – kurs 2.40 (Fortuna)
  • Remis – kurs 3.00 (LVBET)
  • Zwycięstwo Ukrainy – kurs 3.00 (Betclic)

» Odbierz 830 PLN w Fortunie i typuj mecz

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj mecz

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj mecz

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.