Sports

Liverpool. Gdzie oglądać? Transmisja online, mecz na żywo i stream za darmo (19-12-2021)


Kolejne spotkanie 18. kolejki Angielskiej Premier League rozegrają Tottenham Hotspur i Liverpool. Rywalizacja zespołów odbędzie w niedzielę się o godz. 17:30 na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie i będzie transmitowana na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Tottenham – Liverpool [19.12.2021]: Gdzie oglądać?

Niedzielne starcie Tottenhamu Hotspur z Liverpoolem będzie pokazywane na żywo przez stację telewizyjną Canal+Sport. Platformy streamingowe takie jak Player oraz Canal+online mają w ofercie pakiety sportowe, dzięki którym można oglądać kanały z grupy Canal+, a tym samym mecze Premier League.

Transmisja TV: Canal+Sport

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Kiedy mecz? Niedziela, 19.12.2021, godz. 17:30

Sprawdź też: Premier League: Gdzie oglądać?

Tottenham – Liverpool: Transmisja online i stream za darmo

Mecz Tottenham – Liverpool nie będzie udostępniony za darmo. Aby obejrzeć transmisję z tego spotkania należy skorzystać z jednej z płatnych platform streamingowych i wykupić na niej pakiet kanałów Canal+.

Użytkownicy, którzy są zainteresowani transmisjami z innych meczów Tottenham – Liverpool w rozgrywkach takich jak Puchar Ligi Angielskiej oraz Puchar Anglii mogą skorzystać z oferty bukmacherów Fortuna TV, Superbet oraz Betclic. Serwisy te udostępniają na swoich stronach internetowych, a także w aplikacjach na urządzenia mobilne wszystkie mecze z wymienionych rozgrywek, a także wiele innych transmisji ze spotkań piłki nożnej.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i oglądaj mecze

» Odbierz 500 PLN w Betclic i oglądaj mecze

» Odbirz 550 PLN w Superbet i oglądaj mecze

Tottenham – Liverpool: Transmisja na żywo w Internecie

Aby włączyć steam online z dzisiejszego meczu Tottenham – Liverpool należy wykupić pakiet Canal+ na platformie player.pl lub Canal+online. Obydwie wymienione platformy udostępniają transmisje na swoich stronach internetowych, a także w aplikacjach na wybrane urządzenia.

Transmisje z każdego meczu dostępnego w Canal+ można oglądać po opłaceniu miesięcznych subskrypcji. Abonament na pierwszy miesiąc w wysokości 20 zł obejmuje wszystkie stacje telewizyjne Canal+ (oferta dostępna wyłącznie dla nowych klientów platformy Canal+online). Można również skorzystać z oferty platformy player.pl, która udostępnia kanały te za 45 zł miesięcznie.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close