Politics

Lokalizatory GPS, GPS do samochodu – Trendy i inspiracjeNie przegap: Kod rabatowy -5 procent na zakup lokalizatora GPS do autaJak zadbać o bezpieczeństwo bliskich?


Bezpieczna Rodzina ma w swojej ofercie wiele produktów, które sprawią, że dbanie o bezpieczeństwo naszych bliskich okaże się o wiele łatwiejsze. Znajdziemy tu nie tylko zegarki z lokalizatorem GPS dla najmłodszych (atrakcyjne kolorowe menu, nielimitowane alerty SOS czy funkcja wideorozmowy oraz lokalizacji 24/7), ale też opaski dla seniorów (przycisk SOS, czujnik wykrywający upadek czy funkcja telefonu) i lokalizatory dla zwierzaków. W tym przypadku mamy do wyboru wodoodporne modele dla psów i kotów.Lokalizatory GPS w aucie


Samochodowy lokalizator GPS to świetne rozwiązanie dla posiadaczy pojazdów firmowych i prywatnych. Dobrze dobrany lokalizator z dedykowaną mu aplikacją pozwala na precyzyjne monitorowanie aktualnej pozycji twojego samochodu. To jednak nie wszystko. Coraz więcej urządzeń tego typu posiada dodatkowe funkcje (jak możliwość obserwacji prędkości, z jaką porusza się auto czy opcja zapisu informacji o ważnych przeglądach w jednym miejscu).


Jednym z bardziej efektywnych i przede wszystkim wszechstronnych produktów jest lokalizator GPS do samochodu BA.02. W zestawie poza lokalizatorem znajduje się karta SIM, dostęp do dedykowanej urządzeniu aplikacji Gdzie jest auto oraz gwarancja na 24 miesiące. Posiadacz takiego urządzenia otrzyma także dostęp do telefonicznego wsparcia od ekspertów. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie monitorować w czasie rzeczywistym położenie pojazdu, sprawdzać historię przejazdów czy otrzymywać alerty o przekroczeniu prędkości lub nagłej zmianie lokalizacji.


Skorzystaj: Zegarki z lokalizatorem GPS dla dzieci o 30 procent taniejOchrona rodziny i swojego mienia


Lokalizatory GPS to funkcjonalne i poręczne urządzenia, które wykorzystamy nie tylko w ochronie najbliższych nam osób i zwierząt (smartwatche i opaski dla seniorów, lokalizatory dla psów i kotów), ale i zabezpieczymy nasze mienie (lokalizatory GPS z aplikacją do samochodów). Skorzystaj z kodu rabatowego -5 procent na stronie Bezpiecznej Rodziny i zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich. Wszystkie pozostałe promocje i zniżki znajdziesz na Newsweek.pl.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.