Sports

Manchester United rozgląda się za napastnikiem. Sięgnie po talent z Benfiki?


Manchester United latem planuje przeprowadzić kolejne transferu w celu wzmocnienia ofensywy.

Będą zmiany w kadrze

Od kilku tygodni brytyjskie media spekulują odnośnie tego, jaki napastnik trafi na Old Trafford. W czerwcu wygasa umowa Edinsonowi Cavaniemu i na ten moment wiele wskazuje na to, iż Urugwajczyk opuści klub. Do tego wciąż nie wiadomo jaka będzie przyszłość Masona Greenwooda.

Kto przyjdzie?

Marzeniem “Czerwonych Diabłów” byłoby oczywiście ściągnięcie Erlinga Haalanda. Będzie to jednak trudne, bo Norweg wydaje się nastawiony na przenosiny do La Liga. Chce go zarówno Barcelona, jak i Real Madryt. 

Wygląda na to, iż kolejnym na liście jest Darwin Nunez. On od jakiegoś czasu wyrabia sobie solidną markę w Benfice. Tylko w tym sezonie w portugalskiej lidze strzelił 20 goli w 22 meczach. W Lizbonie gra od 2020 roku.

Jeżeli Manchester chce ściągnąć Nuneza, to będzie musiał się jednak śpieszyć. Darwin ma opcję powrotu do Hiszpanii. Konkretniej mocno zainteresowany nim jest Atletico Madryt. Ale też kilka innych klubów wyraża chęć transferu: z Newcastle czy West Ham United na cele. Benfica oczekuje przynajmniej 70 milionów euro.

Źródło: The Telegraph

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.