Sports

Oferta bukmachera Fortuna


U bukmachera Fortuna można oglądać różnego typu wydarzenia sportowe na przykład mecze Bundesligi w piłce nożnej. Dzięki czemu można podziwiać rywalizację w czasie rzeczywistym i stawiać kupony w zakładach live na swoje ulubione drużyny.

Czy warto oglądać mecze u bukmachera Fortuna?

Wystarczy postawić kupon w ciągu ostatnich 7 dni i mieć na koncie przynajmniej grosza, aby podziwiać rywalizację na różnych arenach w wielu dyscyplinach sportowych. Znajdą tutaj dla siebie transmisje nawet fani tenisa stołowego. Dlatego warto zajrzeć na stronę internetową bukmachera https://www.efortuna.pl/ i cieszyć się emocjami sportowymi. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą płacić zbyt dużych pieniędzy za dostęp do transmisji najlepszych lig świata w piłce nożnej. U tego bukmachera wystarczy wydać kilka złotych i mamy już dostęp do wielu spotkań w topowych piłkarskich ligach.

Bonusy bukmacherskie dla stałych graczy w Fortunie

W tej chwili Fortuna ma najlepsze bonusy bukmacherskie dla nowych i stałych graczy na polskim rynku. Praktycznie w każdym tygodniu dostępna jest promocja, która pozwala na zwrot jakiejś części pieniędzy, kiedy nie uda nam się wygrać kuponu. Przede wszystkim co piątek na graczy czeka bonus bukmacherski w przypadku przegranego kuponu, który wynosi 50 zł i jest wypłacany w punktach FKP, za które można grać normalne zakłady. Wystarczy, że wpłacimy 100 zł w określonych godzinach w piątek, a następnie musimy postawić zakład za 100 złotych na dowolne zdarzenia.

Mamy na to najczęściej 48 godzin, ale zawsze warto czytać warunki poszczególnych bonusów, z których korzystamy. Sporym plusem jest to, że zakład kwalifikujący się do promocji możemy zagrać za pomocą punktów FKP. W razie wygranego kuponu nie musimy obracać wygranych pieniędzy w żaden sposób i możemy je od razu wypłacić. Nieraz zdarzają się też promocje na zakłady live, kiedy są jakieś ważne wydarzenia w świecie sportu.

Bonusy bukmacherskie Fortuny na sporty wirtualne, gry karciane, esport

U tego bukmachera nie ma stałych bonusów na gry karciane lub sporty wirtualne, ale warto korzystać z jego oferty na te rodzaje gry, ponieważ nie raz zdarzają się świetne promocje na gry karciane, gdzie trzeba zagrać na przykład kupon za określoną stawkę, wtedy w przypadku przegranej można otrzymać zwrot za kupon. Takie promocje na sporty wirtualne oraz gry karciane często pojawiają się, kiedy nie ma zbyt dużo innych wydarzeń w ofercie.

Trzeba się przyglądać uważnie ofercie bukmachera np. w poniedziałek, bo wtedy często zdarzają się tego typu promocje. Za to cały czas można u nich grać w Bet on Games, czy rożnego rodzaju gry karciane, atrakcyjnych bonusów bukmacherskich można spodziewać się podczas największych wydarzeń e-sportowych na świecie, kiedy najlepsi zawodnicy walczą o najważniejsze trofea w tej dziedzinie. Tutaj trzeba zwrócić uwagę na takie gry jak LOL i Counter Strike, które są najpopularniejszymi grami w e-sporcie.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close