Politics

Osada Jak Tu Ładnie – domy do wynajęcia na Mazurach – PodróżeDla dorosłych oprócz sauny, bali, stołu do ping-ponga, piłkarzyków czy stołu do szachów, które uwielbiał pan Wilhelm, ostatni kierownik wiejskiej szkoły, która była tu od czasów pruskich aż do lat 80-tych, jest wiele miejsc na prawdziwy chillout. Są hamaki, łózka plażowe, fotele bujane czy zjawiskowa huśtawka dla dorosłych.

Osada Jak tu Ładnie


Osada Jak tu Ładnie


W Osadzie jest też świetna wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu rowerowego i wodnego, są: kajaki, rowery wodne, motorówki bez patentu, skutery wodne, kajaki, SUPy.


Wieczorami oprócz oglądania gwiazd seans kinowy pod gołym niebem mogą obejrzeć i dorośli i dzieci. Można też pograć w gry planszowe, które są w każdym domku, czy też wziąć do ręki książkę, z biblioteczki domkowej i słuchając śpiewu ptaku usiąść w bujanym fotelu na tarasie i odpocząć. A w przynoszonych rankiem śniadaniach w białych wiklinowych koszach można zakochać się bez pamięci. Pachną one nie tylko pachną wakacyjną beztroską, ale przede wszystkim smakują wyśmienicie.


Fakt, że zaledwie minuta albo dwie dzieli nas do urokliwej, wiejskiej plaży, gdzie można pograć w piłkę plażową albo wskoczyć do czystego jeziora i popływać sprawia, że nie chce się stąd wyjeżdżać i snuje się plany, kiedy można tu powrócić, aby spędzać długie wieczory przy ognisku.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.