Sports

Pech Łukasza Kubota. Kontuzja partnerki w turnieju mikstów


Ukrainka, która niedawno obchodziła 20. urodziny szukała partnera do turnieju mikstów… za pośrednictwem Twittera. Ostatecznie zdecydowała się wystąpić w parze z Kubotem, a pierwsze spotkanie dwójka miała rozegrać w sobotę, mierząc się z duetem Kevin Krawietz – Nicole Melichar-Martinez.

Kostjuk poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że z powodu kontuzji nie będzie w stanie wystąpić.

– Niestety, podczas meczu deblowego doznałam urazu kolana – przekazała dodając, że jej przerwa potrwa co najmniej kilka tygodni.

– Zrobię, co w mojej mocy, by wrócić zdrowa i silniejsza – zapewniła dodając, iż bardzo chciała zagrać w parze z Polakiem.

Kostjuk w turnieju singlowym dotarła do drugiej rundy. W deblu, w którym występowała razem z Terezą Martincovą także rozegrała dwa spotkania.

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport – pakiet w Polsatboxgo.pl

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close