Sports

PlusLiga. Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin. Gdzie oglądać? Transmisja online i mecz na żywo


W niedzielnej rywalizacji na boisku wezmą udział ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Cuprum Lubin. Spotkanie 12. kolejki PlusLigi w sezonie 2021/2022 będzie transmitowane na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie. Pierwszy gwizdek już o godz. 17:30.

Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin [19.12.2021]: Gdzie oglądać?

Kibice siatkówki mogą śledzić dzisiejsze starcie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Cuprum Lubin na żywo na antenie telewizyjnej Polsat Sport. Zmagania zespołów można oglądać również w internecie po opłaceniu właściwego pakietu sportowego w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Transmisja TV: Polsat Sport

Transmisja Online: Polsat Box Go

Kiedy mecz? Niedziela, 19.12.2021, godz. 17:30

Zobacz też: PlusLiga. Gdzie oglądać?

Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin: Transmisja online i live stream za darmo

Stream z meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin będzie można obejrzeć wyłącznie na platformie Polsat Box Go. W internecie istnieje wiele bezpłatnych serwisów streamingowych, takich jak Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV, jednak nie udostępniają one transmisji z meczów PlusLigi, ponieważ wyłączne prawa posiada telewizja Polsat.

Kibice, którzy chcą oglądać inne rozgrywki i ligi siatkarskie mogą natomiast skorzystać z wymienionych serwisów bukmacherskich, na których można oglądać między innymi mecze siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i oglądaj mecze

» Odbierz 550 PLN w Betclic i oglądaj mecze

» Odbierz 1500 PLN w Superbet i oglądaj mecze

Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin: Transmisja TV na żywo w Internecie

Platforma Polsat Box Go umożliwia oglądanie wszystkich meczów PlusLigi na żywo w internecie. Aby móc oglądać spotkanie takie jak dzisiejsze starcie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Cuprum Lubin należy wykupić subskrypcję. W ofercie Polsat Box Go dostępny jest pakiet dla fanów sportu, który umożliwia oglądanie wszystkich kanałów telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eurosport i Eleven Sports. Cena za miesięczny dostęp do pakietu wynosi 40 zł.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close