Politics

Pogoda na dzi¶ – ¶roda 26 stycznia. IMGW ostrzega kierowców na wschodzie i po³udniu kraju


Zobacz wideo
Czy tej zimy znowu będziemy walczyć ze smogiem?

W środę wartości na termometrach nie powinny spaść poniżej zera. Dzień będzie jednak pochmurny, obfitujący w opady zarówno deszczu, jak i śniegu.

Pogoda na środę. W ciągu dnia na termometrach od 1 do 5 stopni na plusie

Pogoda na środę 26 stycznia 2022 r.Pogoda na środę 26 stycznia 2022 r. Fot. Gazeta.pl

W całym kraju towarzyszyć będą nam jednak opady. Na północy i wschodzie kraju – deszczu, a w pozostałych regionach śniegu lub deszczu ze śniegiem. Dzień zapowiada się równie pochmurnie, jak poniedziałek. Gęste chmury nie odpuszczą ani na chwilę.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

IMGW ostrzega przed oblodzeniem i intensywnymi opadami śniegu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przygotował na środę ostrzeżenia meteorologiczne. Województwo podlaskie i częściowo warmińsko-mazurskie objęte jest alertami pierwszego stopnia przed oblodzeniem do 9:00 rano w środę. W nocy wartości na termometrach mogą spaść nawet do -4 stopni. 

W powiatach: cieszyńskim, bielskim, Bielsko-Białej, żywieckim, suskim, nowotarskim, tatrzańskim, nowosądeckim i gorlickim obowiązują natomiast ostrzeżenia pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami śniegu. Alerty przewidziane są do godziny 18:00 w środę.

Pogoda. Atak zimy (zdjęcie ilustracyjne)Prognoza zagrożeń IMGW na najbliższe dni. Silny wiatr, mgły i śnieg

*****

Siema! Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami!Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.