Politics

Pogoda na dzi¶ – sobota 2 lipca. Czeka nas odpoczynek od upa³ów. Temperatura nie przekroczy 30 stopni


Po upalnych dniach czeka nas chłodniejsza sobota, będzie ciepło jednak temperatura nie przekroczy 30 stopni. W kilku województwach prognozowana jest burza, której będą towarzyszyć opady deszczu.

Zobacz wideo
Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy?

Prognoza pogody na sobotę. W całym kraju temperatura będzie poniżej 30 stopni

W sobotę o godzinie 14 najcieplejszymi regionami będzie Podkarpacie i Podlasie, tam temperatura osiągnie 26 stopni. O stopień chłodniej będzie w województwie lubelski, wielkopolskim oraz opolskim. Termometry we Wrocławiu, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Łodzi wskażą 24 stopnie, a w województwie ¶wiêtokrzyskim i zachodniopomorskim 23 stopnie. W Gdański, Warszawie, Katowicach i Krakowie będzie po 22 stopnie. Najniższa temperatura będzie w województwie warmińsko-mazurskim, wyniesie 20 stopni. 

Prognoza pogody na sobotę. W całym kraju temperatura będzie poniżej 30 stopniPrognoza pogody na sobotę. W całym kraju temperatura będzie poniżej 30 stopni Fot. Gazeta.pl

Przeczytaj więcej informacji z kraju na stronie głównej Gazeta.pl

Poznań. Straż miejsca założyła blokadę policji i wystawiła mandat za złe parkowaniePoznań. Straż miejsca założyła blokadę i wystawiła mandat policjantom

Prognoza pogody na sobotę. W większości Polski czekają nas zachmurzenia

Synoptycy prognozują, że w sobotę zachmurzenia pojawią się w centralnej oraz zachodniej Polsce. Opadów deszczu powinni oraz burz powinni się spodziewać mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, mazowieckiego, ³ódzkiego i podkarpackiego. Przelotne opady deszczu są przewidywane na Śląsku oraz w Małopolsce i na Pomorzu.

Wiatr w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Najsilniej powieje we wschodniej części Polski. Silne podmuchy wiatru będą towarzyszyć przechodzącej przez te regiony burzy. 

Parada Równości w Warszawie (25.06.2022 r.)Miasta otwarte na LGBTQ+. Warszawa i Wrocław spadły w rankingu

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukrainaSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close