Sports

Pogoń Szczecin – Warta Poznań. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online za darmo (18-12-2021)


W sobotę o godz. 15:00 do rywalizacji staną Pogoń Szczecin i Warta Poznań. Spotkanie 19. kolejki Polskiej Ekstraklasy będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Starcie będzie pokazywane na żywo w transmisji telewizyjnej, a także w internetowej relacji live.

Pogoń Szczecin – Warta Poznań [18.12.2021] Gdzie oglądać?

Dzisiejszy mecz Pogoni Szczecin z Wartą Poznań będzie transmitowany na żywo przez stacje telewizyjne Canal+Sport i Canal+Sport 3. Aby oglądać live stream online ze spotkania należy wykupić odpowiedni pakiet sportowy w jednej z telewizji internetowych – Canal+online lub player.pl.

Transmisja TV: Canal+Sport, Canal+Sport 3

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Kiedy mecz? Sobota, 18.12.2021, godz. 15:00

Pogoń Szczecin – Warta Poznań. Transmisja online za darmo

Stream online za darmo z meczu Pogoń Szczecin – Warta Poznań nie będzie udostępniony przez legalne serwisy streamingowe. Transmisja online nie będzie więc oferowana w darmowych serwisach TVP, a także u bukmacherów takich jak Fortuna, Betclic oraz Superbet.

Wymienione firmy bukmacherskie umożliwiają oglądanie bezpłatnych transmisji na żywo z wielu innych rozgrywek. Aby skorzystać z oferty transmisji oferowanych przez bukmacherów wystarczy zarejestrować się na jednej z podanych poniżej stron www.

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i oglądaj mecze

» Odbierz 500 PLN w Betclic i oglądaj mecze

» Odbierz 550 PLN w Superbet i oglądaj mecze

Pogoń Szczecin – Warta Poznań. Transmisja na żywo w Internecie

Transmisja online z meczu Pogoń Szczecin – Warta Poznań będą mogli obejrzeć użytkownicy posiadający wykupiony pakiet Canal+ w serwisie Canal+online lub player.pl.

W ofercie Canal+online dostępny jest pakiet Canal+ za 20 zł. Można również skorzystać z łączonego pakietu kanałów Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium za kwotę 35 zł.

Kanały telewizyjne Canal+ na platformie player.pl można oglądać po opłaceniu miesięcznej subskrypcji, której koszt wynosi 45 zł.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close