Sports

Powa¿ne k³opoty rywali Polaków. Dwie gwiazdy wypad³y z powodu kontuzji Reprezentacja Polski


Reprezentacja Polski w najbliższych dniach rozegra dwa mecze, które zakończą zmagania fazy grupowej tegorocznej Ligi Narodów UEFA. Już w najbliższy czwartek nasi piłkarze podejmą na Stadionie Narodowym w Warszawie Holandię. Trzy dni później w Cardiff zagrają natomiast z Walią, a więc najsłabszą drużyną naszej grupy. 

Zobacz wideo
Lewandowski wrócił do domu. Reakcja kibiców podzielona

Walia zagra osłabiona w meczu z Polską. Dwaj weterani wypadają z powodu kontuzji

Walijczycy wciąż liczą, że uda im się przeskoczyć w tabeli Biało-Czerwonych i tym samym pozostać w dywizji A. By osiągnąć swój cel, muszą oczywiście wygrywać i liczyć na potknięcia Polaków. Przed nimi jednak arcytrudne zadanie. Tracą do nas trzy punkty, a do wrześniowych meczów przystąpią mocno osłabieni. Z kadry powołanej na spotkania z Belgią i Polską wypadli dwaj kluczowi piłkarze. 

Nicolas SchindelholzChoć nie zrobił wielkiej kariery, był ulubieńcem kibiców. Zmarł, mając 34 lata

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Jak informuje TVP Sport, selekcjoner Robert Page nie będzie mógł skorzystać z obrońcy Bena Daviesa i pomocnika Joe Allena. Obu z gry wykluczyły urazy. Davies, zawodnik Tottenhamu, doznał pęknięcia kości w nodze podczas niedawnego meczu Ligi Mistrzów ze Sportingiem Lizbona i czeka go przynajmniej trzytygodniowa przerwa od gry. Allen, który gra obecnie w Swansea, nabawił się natomiast urazu ścięgna podkolanowego. 

Zarówno Ben Davies, jak i Joe Allen to jedni z najbardziej doświadczonych piłkarzy reprezentacji Walii. Obaj zaliczyli kolejno 73 i 72 mecze w narodowych barwach. Robert Page zdecydował, że w ich miejsce powoła tylko jednego zawodnika. Szansę otrzymał 18-letni Jordan James, środkowy pomocnik Birmingham City. To jego pierwsze powołanie do pierwszej kadry. 

Przerażające sceny. Policja musiała chronić trenera Juventusu przed kibicamiPrzerażające sceny. Policja musiała chronić trenera Juventusu przed kibicamiSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.