Politics

Prezenterka ITV przez przypadek “u¶mierci³a” papie¿a Franciszka na wizji | Wiadomo¶ci ze ¶wiata– [Papież] powiedział, że szczepionki powinny być dostępne dla najbardziej potrzebujących. O jego śmierci poinformowano… O, przepraszam – powiedziała prezenterka ITV Kylie Pentelow. I natychmiast przeszła do kolejnego tematu

Wpadkę wyłapali jednak widzowie i nagranie zaczęło krążyć w mediach społecznościowych. Wiele osób oznaczyło tam dziennikarkę i stację, żeby zapytać, czy papież naprawdę nie żyje. 

Prezenterka brytyjskiego kanału “uśmierciła” głowę Kościoła katolickiego informując o wygłoszonym 25 grudnia błogosławieństwie Urbi et Orbi. Franciszek modlił się w nim o koniec pandemii koronawirusa i zaapelował o dostęp do ochrony zdrowia dla wszystkich i szczepionki dla ubogich.

Więcej informacji ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Papież Franciszek ma obecnie 85 lat. Jest głową Kościoła od 2013 roku. W lipcu tego roku Franciszek został poddany zabiegowi chirurgicznemu polegającemu na wycięciu fragmentu jelita grubego w związku z uchyłkowatością okrężnicy. W klinice przebywał przez dziesięć dni. 

ITV jest najstarszą komercyjną siecią telewizyjną w Wielkiej Brytanii. Powstała w 1955 roku.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close