Sports

Puchar Hiszpanii. Real Sociedad – Atletico Madryt. Gdzie oglądać? Transmisja online na żywo i stream za darmo (19-01-2022)


Dziś odbędzie się spotkanie ⅛ finału Pucharu Hiszpanii, w którym zagrają Real Sociedad i Atletico Madryt. Starcie drużyn będzie miało miejsce na Reale Arena w San Sebastian, a transmisję na żywo można oglądać w tv oraz za darmo w internecie i u bukmacherów. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00.

Real Sociedad – Atletico Madryt [19.01.2022]: Gdzie oglądać?

Rywalizacja Realu Sociedad z Atletico Madryt będzie pokazywane na żywo w telewizji na kanale TVP Sport. Dostępna będzie też darmowa transmisja internetowa, którą można oglądać zarówno na platformie streamingowej TVP Sport, jak i u legalnych bukmacherów Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV.

Transmisja TV: TVP Sport

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TV, Sport.tvp.pl

Kiedy mecz? Środa, 19.01.2022, godz. 21:00

Zobacz również: Puchar Hiszpanii (Puchar Króla): Gdzie oglądać?

Real Sociedad – Atletico Madryt: Transmisja online za darmo

Wszystkie spotkania Pucharu Króla Hiszpanii można oglądać za darmo u bukmacherów Fortuna, Superbet oraz Betclic. Wymienione firmy bukmacherskie umożliwiają oglądanie bezpłatnych transmisji z wielu rozgrywek, w tym również z meczu Real Sociedad – Atletico Madryt.

Aby obejrzeć transmisję online należy utworzyć konto użytkownika na jednej z podanych stron bukmacherskich. Następnie wystarczy zalogować się na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej wybranego bukmachera.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Real Sociedad – Atletico Madryt: Transmisja na żywo w Internecie

Darmowa transmisja na żywo z meczu Real Sociedad – Atletico Madryt można również obejrzeć na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport, która oferowana jest na urządzenia mobilne i telewizory.

Z transmisji udostępnionej przez Telewizję Polską mogą korzystać wyłącznie użytkownicy przebywający na terytorium Polski.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.