Sports

Puchar Włoch. Inter Mediolan – AS Roma. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo online i stream za darmo (08-02-2022)


Wtorkowe spotkanie w ramach Ćwierćfinału Pucharu Włoch rozegrają Inter Mediolan i AS Roma. Zmagania zespołów odbędą się na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie i będą transmitowane na żywo w tv, w internecie i za darmo w serwisach bukmacherskich. Mecz rozpocznie się o godz. 21:00.

Inter Mediolan – AS Roma [08.02.2022]: Gdzie oglądać?

Dzisiejsza rywalizacja Interu Mediolan z AS Romą będzie transmitowana na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 2. Aby oglądać tą stację w internecie należy wykupić pakiet sportowy na platformie Polsat Box Go lub skorzystać z darmowych streamów w serwisach bukmacherskich Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV.

Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TVCanal+Online

Kiedy mecz? Wtorek, 08.02.2022, godz. 21:00

Zobacz również: Puchar Włoch: Gdzie oglądać?

Inter Mediolan – AS Roma: Transmisja online i live stream za darmo

Firmy bukmacherskie Fortuna, Betcli i Superbet udostępnią transmisje online za darmo z meczu Pucharu Włoch pomiędzy Interem Mediolan i AS Romą.

Aby włączyć bezpłatny stream online z dzisiejszego spotkania należy zarejestrować konto użytkownika. Po utworzeniu konta można zalogować się w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Strona internetowa przeznaczona jest dla komputerów, a aplikacje dla urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Inter Mediolan – AS Roma: Transmisja TV na żywo w Internecie

Mecz Pucharu Włoch pomiędzy Interem Mediolan i drużyną AS Roma będzie również pokazywany przez kanał Polsat Sport Premium 2, który oferowany jest w internecie na platformach Polsat Box Go i Canal+online.

Dostęp do kanałów Polsatu Sport Premium w serwisie Canal+online dostępny jest już za kwotę 15 zł jako dodatkowy pakiet do podstawowej podstawowej paczki kanałów Canal+.

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close