Sports

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online [Ekstraklasa]


Spotkanie Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław odbędzie się w niedzielę 10. kwietnia o godz. 17:30. Rywalizacja drużyn w ramach 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie miała miejsce na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie. Transmisję na żywo można oglądać w tv oraz online.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław (10.04.2022) Gdzie oglądać?

Aby oglądać dzisiejszy mecz Rakowa Częstochowa ze Śląskiem Wrocław na żywo kibice mogą skorzystać z transmisji telewizyjnej na kanałach Canal+Premium i Canal+Sport 3. Drugą możliwością jest wykupienie pakietu sportowego w jednej z telewizji internetowych – player.pl lub Canal+online.

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław transmisja online za darmo

Niestety transmisja ze spotkania Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław nie będzie oferowana za darmo przez serwisy streamingowe Canal+online i Player. Aby uzyskać dostęp do transmisji online należy opłacić abonament.

Zobacz też: Ekstraklasa: Gdzie oglądać na żywo i online?

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław transmisja na żywo w internecie

Aby obejrzeć transmisję ze spotkania Rakowa Częstochowa ze Śląskiem Wrocław na jednej z platform streamingowych należy wykupić pakiet Canal+. Pakiet ten jest oferowany za 45 zł miesięcznie przez serwisy streamingowe Canal+online i player.pl.

Załóż już teraz konto na jednym z podanych poniżej serwisów streamingowych, wykup pakiet kanałów Canal+ i oglądaj wszystkie transmisje sportowe pokazywane przez te kanały na ekranie komputera, urządzeń mobilnych, telewizorów Smart TV i odtwarzaczy takich jak Chromecast.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław typy i kursy bukmacherskie

Spotkanie pomiędzy Rakowem Częstochowa i Śląskiem Wrocław można obstawiać w zakładach bukmacherskich oferowanych przez firmy Fortuna, Betclic a także LVBET. Po zarejestrowaniu konta użytkownika na wskazanych poniżej stronach internetowych można skorzystać z bonusu powitalnego na start, dzięki któremu umowy klient może postawić darmowy zakład, zakład bez ryzyka, a także otrzymać dodatkowe pieniądze na grę.

  • Zwycięstwo Rakowa – kurs 1.67 (Fortuna)
  • Remis – kurs 3.95 (LVBET)
  • Zwycięstwo Śląska – kurs 5.00 (Betclic)

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj Ekstraklasę

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj Ekstraklasę

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj Ekstraklasę

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.