Sports

Serie A: Inter Mediolan – AC Milan [Derby Mediolanu]. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo online i stream za darmo (05-02-2022)


Dziś na murawie spotkają się Inter Mediolan i AC Milan. Rywalizacja drużyn w ramach 24. kolejki Włoskiej Serie A odbędzie się na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie i rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisję na żywo można oglądać w telewizji, a także w internecie, w tym za darmo w legalnych serwisach bukmacherskich.

Inter Mediolan – AC Milan [05.02.2022]: Gdzie oglądać?

Sobotni mecz Interu Mediolan z AC Milan będzie pokazywany na żywo przez stację telewizyjną Eleven Sports 1. Można uzyskać również dostęp do transmisji z tego spotkania w internecie poprzez wykupienie pakietu w Player.pl lub Canal+online. Internauci mogą też skorzystać z darmowego streamu u bukmacherów Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV.

Transmisja TV: Eleven Sports 1

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TVPlayer.plCanal+Online

Kiedy mecz? Sobota, 05.02.2022, godz. 18:00

Zobacz również: Serie A: Gdzie oglądać?

Inter Mediolan – AC Milan: Transmisja online i live stream za darmo

Mecze Serie A za darmo można oglądać na stronach bukmacherskich Fortuna, Superbet i Betclic. Aby uruchomić transmisję online ze spotkania Inter Mediolan – AC Milan za darmo na ekranie komputera, smartfona lub tabletu należy utworzyć konto klienta na jednej z podanych poniżej stron bukmacherskich.

Po zarejestrowaniu się można przejść do serwisu www lub aplikacji mobilnej i wyszukać mecz z oferty zakładów bukmacherskich. Obok nazwy spotkania, z którego dostępna jest transmisja znajduje się przycisk Play, po kliknięciu którego uruchomi się stream w oknie przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Załóż konto w wybranej firmie bukmacherskiej klikając poniższy link, odbierz bonus i oglądaj mecz Interu Mediolan z AC Milan za darmo.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Inter Mediolan – AC Milan: Transmisja TV na żywo w Internecie

Stacja telewizyjna Eleven Sports, na której będzie można oglądać mecz Inter Mediolan – AC Milan dostępna jest w ofertach telewizji kablowych, satelitarnych i internetowych. W przypadku internetowych serwisów kanały Eleven oferowane są w pakiecie 4 stacji telewizyjnych.

Pakiet Eleven dostępny jest na platformie Canal+online oraz player.pl. Miesięczna opłata za dostęp do kanałów wynosi 15 zł. W wymienionych serwisach oprócz kanałów Eleven dostępne są również stacje telewizyjne Canal+, na których również można oglądać wiele transmisji z meczów piłki nożnej.

» TRANSMISJA W PLAYER.PL

» TRANSMISJA W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close