Sports

Southampton vs Liverpool. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online [Premier League]


We wtorkowy wieczór mecz rozegrają zespoły Southampton i Liverpoolu. Będzie to spotkanie 37. rundy Premier League, które odbędzie się na St. Mary’s Stadium. Starcie rozpocznie się o godz. 20:45 i będzie transmitowane na żywo w telewizji oraz online.

Southampton – Liverpool (17.05.2022) Gdzie oglądać?

Dzisiejsza rywalizacja pomiędzy Southampton i Liverpoolem będzie udostępniona na żywo na kanale telewizyjnym Canal+Sport. Aby oglądać kanały z grupy Canal+ w internecie należy wykupić odpowiedni pakiet w jednej z platform streamingowych – Canal+online lub player.pl.

Transmisja Online: Player.plCanal+Online

Southampton – Liverpool transmisja online i stream za darmo

Transmisja ze spotkania Southampton – Liverpool nie będzie oferowana za darmo przez platformy player.pl i canal+online. Dostępny jest wyłącznie płatny pakiet kanałów umożliwiający dostęp do kanałów Canal+.

Sprawdź też: Premier League: Gdzie oglądać?

Southampton – Liverpool transmisja na żywo w internecie

Aby skorzystać z transmisji online oferowanej przez platformy player.pl i Canal+online, należy opłacić dostęp do pakietu z kanałami Canal+. Cena za 30 dni dostępu wynosi 45 złotych. Subskrypcja wykupywana jest na okres jednego miesiąca po którym można zrezygnować z abonamentu lub przedłużyć go na kolejny miesiąc.

Player.pl oraz Canal+online oferujądla swoich klientów możliwość oglądania transmisji poprzez strony internetowe i aplikacje, ktore można instalować na wielu urządzeniach.

» TRANSMISJA ONLINE W PLAYER.PL

» TRANSMISJA ONLINE W CANAL+ONLINE

Southampton – Liverpool typy i kursy bukmacherskie

Zakłady na zwycięzcę meczu Southampton – Liverpool, a także na wiele innych zdarzeń dotyczących tego spotkania można obstawiać w wielu firmach bukmacherskich. Bogaty wybór zakładów i bonusów bukmacherskich na to spotkanie mają między innymi firmy Fortuna, Betclic oraz LVBET.

» Odbierz 1640 PLN w STS i typuj zakłady na mecz

» Odbierz 2720 PLN w Fortunie i typuj zakłady na mecz

» Odbierz 3353 PLN w LVBET i typuj zakłady na mecz

» Odbierz 200 PLN w Betclic i typuj zakłady na mecz

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close