Sports

Strasbourg vs PSG. Sprawdź gdzie oglądać! Transmisja na żywo i stream online za darmo [Ligue 1]


Dzisiejszy mecz 35. kolejki francuskiej Ligue 1 zostanie rozegrany przez Strasbourg i PSG. Rywalizacja zespołów odbędzie się na Stade de la Meinau w Strasburgu i będzie transmitowana na żywo w telewizji oraz w internecie, a także za darmo na kanałach bukmacherskich. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00.

Strasbourg – PSG (29.04.2022) Gdzie oglądać?

Kibice ligi francuskiej mogą śledzić na żywo transmisję z piątkowego starcia Strasburga z PSG na kanałach telewizyjnych Canal+Sport 2 i Eleven Sports 2. Internetowa relacja live udostępniona będzie w płatnych platformach Canal+online i player.pl, a także w darmowych serwisach Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV.

Transmisja Online: Fortuna TV, Superbet TV, Betclic TVPlayer.plCanal+Online

Zobacz też: Ligue 1: Gdzie oglądać?

Strasbourg – PSG transmisja online i live stream za darmo

Darmowy stream online z meczu Strasburg – PSG oferują serwisy bukmacherskich. Każde spotkanie ligi francuskiej można oglądać na żywo korzystając ze stron internetowych oraz aplikacji mobilnych takich firm bukmacherskich jak Fortuna, Betclic oraz Superbet.

Do oglądania transmisji konieczne będzie zarejestrowanie konta użytkownika na wskazanych poniżej stronach internetowych. Następnie transmisję z meczu Strasburg – PSG na żywo i za darmo w internecie można uruchomić zarówno w serwisie internetowym, jak również w aplikacji mobilnej wybranego bukmachera.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W SUPERBET TV

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Strasbourg – PSG transmisja na żywo w internecie

Transmisja ze spotkania francuskiej Ligue 1, w którym Strasburg zmierzy się z PSG będzie można również obejrzeć na płatnych serwisach streamingowych. Canal+online i player.pl to internetowe serwisy, w których można wykupić dostęp do transmisji pokazywanych przez kanały Eleven Sports oraz Canal+.

Paczka z czterema stacjami telewizyjnymi innymi Eleven dostępna jest do kupienia za 15 zł, a Canal+ za 45 zł.

» TRANSMISJA W PLAYER.PL

» TRANSMISJA W CANAL+ONLINE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close