Sports

Transmisja Iga Świątek – Angelique Kerber dzisiaj na żywo i online za darmo. Gdzie oglądać? [Indian Wells 2022]


W 1/8 finału Indian Wells 2022, Iga Świątek zmierzy się z Angelique Kerber. Spotkanie to odbędzie się we wtorek 15. marca o godzinie 20:30. Mecz będzie można oglądać na żywo w telewizji i internecie. W poniższym artykule prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać dzisiaj mecz Igi Świątek na żywo i za darmo w internecie.

Iga Świątek – Angelique Kerber [Indian Wells 2022]. Gdzie oglądać?

Transmisję ze spotkania pomiędzy Igą Świątek i Angelique Kerber pokaże kanał telewizyjny Canal+Sport. Stream online w internecie będzie można obejrzeć za darmo u bukmacherów Fortuna i Betclic, a także płatne platformy streamingowe Canal+online oraz Player.pl.

Transmisja Online: Fortuna TVBetclic TVPlayer.plCanal+Online

Iga Świątek – Angelique Kerber transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Iga Świątek – Angelique Kerber na żywo i za darmo w internecie będzie oferowana przez platformy Fortuna TV i Betclic TV dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Aby skorzystać z oferty transmisji wybranego bukmachera, należy więc kliknąć w podany poniżej link i zarejestrować konto klienta – nowi klienci otrzymują na start bonus powitalny.

Z serwisu Fortuna TV mogą korzystać zarejestrowani użytkownicy posiadający środki na koncie gracza i postawiony zakład w ostatnich 7 dniach.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

Aby oglądać mecze u bukmachera Betclic należy mieć środki na koncie gracza lub postawiony w ostatnich 24 godzinach dowolny zakład bukmacherski.

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Iga Świątek – Angelique Kerber transmisja i mecz na żywo w internecie

Transmisję z meczu Iga Świątek – Angelique Kerber, którą udostępni stacja telewizyjna Canal+Sport, będzie można oglądać w internecie w serwisach Canal+online i Player.pl. Na obydwu platformach można wykupić miesięczny dostęp do wszystkich kanałów Canal+. Cena za 30 dniowy abonament wynosi 45 złotych.

Serwisy Canal+online i Player.pl oferują:

  • aplikacje mobilne (Android i iOS),
  • aplikacje na telewizory (Samsung, Android TV, Apple TV),
  • serwis internetowy (na komputery PC i Mac).

» OGLĄDAJ NA ŻYWO W CANAL+ONLINE

» OGLĄDAJ NA ŻYWO W PLAYER.PL

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.