Sports

Transmisja Iga Świątek – Clara Tauson dzisiaj online na żywo i za darmo. Gdzie oglądać? [Indian Wells 2022]


W niedzielę 13. marca o godzinie 20:30 Iga Świątek rozegra mecz drugiej rundy Indian Wells 2022. Rywalką polskiej tenisistki będzie Clara Tauson. Sprawdź w poniższym artykule i dowiedz się gdzie oglądać dzisiaj transmisję z meczu Iga Świątek – Clara Tauson na żywo w internecie i tv.

Iga Świątek – Clara Tauson [Indian Wells 2022]. Gdzie oglądać?

Stacja telewizyjna Canal+Sport udostępni transmisję na żywo z meczu Iga Świątek – Clara Tauson. Spotkanie będzie można również oglądać w internecie. Stream online udostępnią płatne serwisy Canal+online i Player.pl, a także darmowe Fortuna TV i Betclic TV.

Iga Świątek – Clara Tauson transmisja online za darmo

Zarejestruj konto użytkownika u bukmachera Fortuna lub Betclic i uzyskaj dostępn do transmisji ze wszystkich meczów Indian Wells 2022. Transmisję z dzisiejszego meczu Iga Świątek – Clara Tauson na żywo można uruchomić w oknie przeglądarki internetowej na wybranym serwisie bukmacherskim, a takze w aplikacji mobilnej na smartfonie i tablecie.

Z serwisu Fortuna TV mogą korzystać zarejestrowani użytkownicy posiadający środki na koncie gracza i postawiony zakład w ostatnich 7 dniach.

» TRANSMISJA ZA DARMO W FORTUNA TV

Aby oglądać mecze u bukmachera Betclic należy mieć środki na koncie gracza lub postawiony w ostatnich 24 godzinach dowolny zakład bukmacherski.

» TRANSMISJA ZA DARMO W BETCLIC TV

Iga Świątek – Clara Tauson transmisja i mecz na żywo w internecie

W ofercie serwisów Canal+online oraz Player.pl jest miesięczny pakiet kanałów Canal+. Po opłaceniu subskrypcji można oglądać wszystkie transmisje pokazywane przez te kanały. Wśród nich dostępne są między innymi najciekawsze turnieje WTA, w tym również dzisiejsze Indian Wells 2022, w którym wezmą udział Iga Świątek i Clara Tauson.

Transmisje udostępniane przez platformy Canal+online oraz Player.pl można oglądać na:

  • komputerze (poprzez stronę www),
  • smartfonach i tabletach (poprzez aplikację mobilną),
  • telewizorach i innych urządzeniach (w aplikacjach).

» OGLĄDAJ NA ŻYWO W CANAL+ONLINE

» OGLĄDAJ NA ŻYWO W PLAYER.PL

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.