Sports

Transmisja KSW 69 na żywo i online w internecie. Gdzie oglądać? Viaplay PPV i Stream za darmo


Gala KSW 69 odbędzie się w sobotę 23. kwietnia o godzinie 19:00. Podczas wydarzenia odbędzie się osiem pojedynków, wśród których walką wieczoru będzie starcie Sebastian Przybysz – Werlleson Martins. Gdzie oglądać KSW 69? Czy dostępna będzie transmisja KSW 69 i stream online za darmo? W poniższym artykule przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące transmisji z sobotniego wydarzenia.

KSW 69: Gdzie oglądać?

Transmisja KSW 69 na żywo i online w internecie dostępna będzie na platformie streamingowej Viaplay, która oferuje stream w Polsce, a także w Danii, Estonii, Finlandii, Islandii, Litwie, Łotwie, Norwegii i Szwecji. Serwis KSW TV oferuje natomiast transmisję online z gali KSW 69 w pozostałych krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay.

» OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO W VIAPLAY

KSW 69: Transmisja za darmo

Niestety, serwis Viaplay zakończył już promocję, dzięki której mozna było otrzymać kod Viaplay na 30 dni. Transmisja KSW 69 nie będzie udostępniana więc za darmo.

KSW 69: Transmisja na żywo i stream online

Wykup subskrypcję w serwisie Viaplay i oglądać transmisję KSW 69 na żywo korzystając z komputera lub wielu innych urządzeń. Cena za 30-dniowy dostep do pełnej oferty Viaplay wynosi 34 zł.

Po zarejestrowaniu konta w Viaplay, można dodać kartę płatniczą, z której pobierana będzie miesięczna opłata (można z niej zrezygnować w każdym momencie). Na jednym koncie w Viaplay, transmisje można uruchomić na dwóch urządzeniach – można w ten sposób dzielić się kontem z drugą osobą. 

Usługa transmisji Viaplay oferowana jest na takie urządzenia jak:

  • komputery (strona www),
  • smartfony i tablety (aplikacja Android i iOS),
  • telewizory Smart TV (aplikacje na wybrane urządzenia),
  • konsole do gier (Xbox One, PlayStation 4),
  • telewizory i urządzenia z systemem Android TV.

» OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO W VIAPLAY

KSW 69 typy bukmacherskie, bonusy i typowanie

Gala KSW 69 to doskonały moment na zarejestrowanie konta użytkownika u bukmachera internetowego Fortuna. Firma ta oferuje dla nowych graczy pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości 2720 złotych. Oprócz bonusu, Fortuna udostepnie też mnóstwo zakładów bukmacherskich na wszystkie walki, które odbędą się podczas KSW 69.

Zobacz również: KSW 69 typy bukmacherskie

Odbierz 2720 PLN i typuj KSW 69 na eFortuna.pl

KSW 69: Karta walk

Sebastian Przybysz vs Werlleson Martins

Paweł Pawlak vs Cezary Kęsik

Robert Ruchała vs Michele Baiano

Sara Luzar-Smajić vs Natalia Baczyńska

Maciej Kazieczko vs Wilson Varela

Artur Szczepaniak vs Jivko Stoimenov

Paweł Polityło vs Patryk Chrobak

Wojciech Kazieczko vs Luboš Lesák

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.