Sports

TVP ujawni³a, kto skomentuje marcowe mecze reprezentacji Polski Reprezentacja PolskiZnamy już pełną listę zawodników powołanych przez Czesława Michniewicza do reprezentacji Polski na marcowe mecze, w tym finał baraży na Stadionie Śląskim. Nowy selekcjoner biało-czerwonych wybrał czterech piłkarzy z Ekstraklasy – mowa o Bartoszu Salamonie, Mateuszu Wietesce, Patryku Kunie i Kamilu Grosickim. Michniewicz nie ukrywał, że chciałby zagrać w finale baraży ze Szwedami. – Szwedzi grają przyjemniej dla rywala, bardziej przewidywalnie. Chcą dominować, ale też bardzo szybko odbudowują ustawienie – mówił selekcjoner.

Zobacz wideo
Ivan zabrał piłkę i uciekł z mamą do Polski. “Syn pyta: mój dom jeszcze stoi?”

Wiadomo, kto skomentuje mecze Polaków w Telewizji Polskiej

Po tym, jak FIFA przyznała wolny los Polsce w półfinale baraży było jasne, że biało-czerwoni będą poszukiwać nowego rywala, aby przygotować się pod grę w finale. Baraż pomiędzy Szkocją a Ukrainą został przesunięty na czerwiec, w wyniku czego Polacy zagrają ze Szkotami w Glasgow, z czego nie był zadowolony Czesław Michniewicz. Po spotkaniu selekcjonera z dziennikarzami wiele wskazuje na to, że Polacy będą grali w formacji 1-3-4-3. “Trener nie ukrywa jednak, że chciałby, by kadra pod tym względem była elastyczna” – pisał Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl.

Telewizja Polska poinformowała kibiców, kto skomentuje mecze z udziałem reprezentacji Polski w marcu. W sparingu ze Szkocją usłyszymy duet Mateusz Borek – Robert Podoliński, natomiast w finale baraży na antenie usłyszymy Jacka Laskowskiego oraz Marcina Żewłakowa. Mecze biało-czerwonych będą dostępne do obejrzenia w TVP 1, TVP Sport, na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Mecz Szkocja – Polska odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45 na Hampden Park w Glasgow. Pięć dni później biało-czerwoni zagrają w finale baraży ze zwycięzcą spotkania Szwecja – Czechy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z obu spotkań reprezentacji Polski w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.