Sports

Viaplay gdzie i jak oglądać? Oferta sportowa, prawa w Polsce, pakiety. Viaplay za darmo


Platforma internetowa Viaplay weszła na Polski rynek w wielkim stylu oferując bogaty wybór transmisji sportowych, ale nie tylko. W tym artykule postaramy się przybliżyć ofertę Viaplay, dostępne pakiety, a także cennik. Sprawdź gdzie i jak oglądać Viaplay w Polsce, a także czy można odebrać kod na 30 dni darmowego dostepu do pełnej oferty serwisu.

Viaplay gdzie oglądać?

Viaplay to serwis streamingowy, który oferuje sport, seriale i filmy. Z platformy można korzystać po opłaceniu miesięcznej subskrypcji. Viaplay nie jest więc tradycyjną telewizja, którą można znaleźć w kablówkach lub na satelicie. Oferta Viaplay dostępna jest wyłącznie przez internet.

» OGLĄDAJ TRANSMISJE NA ŻYWO W VIAPLAY

Viaplay jak oglądać?

Viaplay na komputerze i laptopie

Aby oglądać Viaplay na komputerze lub laptopie, wystarczy wejść pod wskazany adres internetowy. Użytkownik posiadający wykupiony pakiet może oglądać transmisje, seriale i filmy w wybranej przez siebie przeglądarce internetowej.

Aplikacja Viaplay

Viaplay udostępnia również aplikację, którą przeznaczona została dla innych urządzeń niż komputery i laptopy. Lista urządzeń, na których można korzystać z serwisu Viaplay wygląda imponująco:

  • Smartfony oraz tablety (smartfony i tablety: Android, iOS),
  • Urządzenia z systemami operacyjnymi Apple TV, Chromecast, Google TV, Android TV,
  • Telewizory Smart TV (Samsung, LG),
  • Telewizory Android TV (Sony, Philips, Nvidia Shield, TCL),
  • Konsole do gier (Xbox One, PlayStation 4).

» OGLĄDAJ TRANSMISJE NA ŻYWO W VIAPLAY

Jak oglądać Viaplay za darmo?

Viaplay za darmo kod na 30 dni

Początkowo Viaplay oferowało darmowy dostęp na 30 dni po wpisaniu specjalnego kodu. Niestety w tym momencie nie ma możliwości oglądania Viaplay za darmo.

Viaplay za darmo w UPC

Bardzo ciekawą ofertę dla swoich klientów w grudniu 2021 przygotowała telewizja kablowa UPC, która dla wszystkich swoich klientów udostępniała możliwość uzyskania 30-dniowego dostępu do Viaplay. Niestety, ta promocja również się zakończyła.

Cennik i pakiety Viaplay

Viaplay nie oferuje wielu pakietów tematycznych, tylko jeden ogólny pakiet, który odblokowuje dostęp do pełnej oferty platformy. Opłata za miesięczny dostęp do usługi wynosi 34 zł. Płatność za abonament można wykonać kartą płatniczą.

» OGLĄDAJ TRANSMISJE NA ŻYWO W VIAPLAY

Oferta sportowa i prawa w Polsce Viaplay

Viaplay wchodząc na Polski rynek wykupiło prawa do wielu wydarzeń sportowych i rozgrywek piłkarskich. Duża liczba praw sprawa, że oferta sportowa Viaplay wygląda imponująco – a będzie jeszcze lepsza!

Od pierwszego roku działalności w Polsce, VIaplay oferuje mecze Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji i NHL. W grudniu 2021 Viaplay pozyskało prawa do transmisji ze wszystkich gal KSW, które będą organizowane w 2022 roku co miesiąc.

Ponadto od sezonu 2022/2023 w ofercie Viaplay pojawią się również transmisje z meczów Premier League a od 2023 roku Formuła 1.

Prawa sportowe w Polsce, które posiada platforma Viaplay:

» OGLĄDAJ TRANSMISJE NA ŻYWO W VIAPLAY

Korzystanie z Viaplay za granicą

Użytkownik, który ma wykupiony pakiet w serwisie Viaplay, może z niego korzystać nie tylko na terenie Polski, ale również całej Unii Europejskiej.

Filmy i seriale w ofercie Viaplay

Seriale i filmy to dodatkowa atrakcja oferowana dla użytkowników serwisu Viaplay. Platforma te oprócz wymienionych powyżej transmisji sportowych, posiada również w swojej ofercie bogatą bibliotekę, w której można znaleźć seriale i filmy.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.